Pomysłów na firmowe imprezy tematyczne można znaleźć naprawdę wiele, ale takich, które łączą zainteresowania i pasje określonej grupy pracowników w interesujący sposób, można policzyć na palcach jednej ręki. Zamiłowanie do starej kinematografii to fascynacja dogłębnie angażująca i pozwalająca na poszerzanie swoich horyzontów. Z biegiem lat okazuje się, że coraz więcej z nas wraca do filmów z okresu dawnego Hollywood (od lat 30 do mniej więcej 50), lub spogląda z nostalgią choćby na wybitne, klasyczne dzieła nurtu noir. Tego typu kino to nie tylko określona tematyka czy gra aktorska, ale też cały zestaw estetyki: stylu modowego, makijażu, arsenału stosownych gestów oraz zachowań…. Idealny materiał na zorganizowanie firmowej imprezy! To może stać się hitem nie tylko wśród fanów złotej ery Hollywood, ale przekonać do niego admiratorów bardziej współczesnych dzieł filmowych.

Koncepcje dla stworzenie wyjątkowego klimatu lat 20 i 30 na spotkaniu tematycznym w firmie

Wśród dużego wachlarza propozycji wykreowania magicznego Hollywood starej daty ze zwykłego na co dzień anturażu, najlepsze oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, są to tylko pewne zarysy idei, które możesz modyfikować według własnej, autorskiej wizji. Oto kilka kroków, które zamierzamy podjąć, aby zorganizowanie tego typu eventu wiąząło się z dużą przyjemnością, a efekt zaskoczył wszystkich!

  • Przearanżowanie dużej sali konferencyjnej na salę bankietową-balową – to tu będzie odbywała się właściwa część imprezy,
  • Wyposażenie sali w projektor wyświetlający fragmenty starych filmów, połączone w jedną kompilację (do wyboru proponujemy między innymi “Przeminęło z wiatrem”, “Czarnoksiężnik z krainy Oz”, “Gilda”, “Casablanca” – przy niewielkim udziale światła to z pewnością stworzy preludium imprezy – wszyscy pracownicy i goście w tym czasie mogą delektować się lampką szampaną oraz elegancką przystawką,
  • W całej sali mają zostać porozwieszane fotosy z filmów i zdjęcia gwiazd starego Hollywood – Rity Hayworth, Ingrid Bergman, Vivien Leigh, Clarka Gable’a,
  • Muzyka – oczywiście filmowa, klasyka autorstwa takich mistrzów-kompozytorów jak Max Steiner, Harold Arlen, Allan Roberts. Do tańca proponujemy jednak rytmy dużo bardziej dynamiczne, pochodzące ze ścieżek dżwiękowych tradycyjnych amerykańskich musicali.
  • Obowiązujący dress code dla wszystkich pracowników i gości – zarówno w stroju, jak i fryzurze czy makijażu. Dopuszczalna możliwość odwzorowania stylizacji danej gwiazdy bądź swojej własnej wariacji na ten temat.

Liczymy, że zorganizowane przez nas przyjęcie będzie synonimem klasy w danym, eleganckim stylu, a pomysły, które chcemy zrealizować, przypadną do gustu wszystkim biorącym udział w zabawie.