Impreza w stylu lodowego pałacu, czyli przenieśmy fińskie impresje na grunt polski

2021-12-29T21:00:31+01:0017 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Jedną z najciekawszych atrakcji Finlandii są pałace lodowe – miejsca, które można nie tylko zwiedzać i podziwiać, ale urządzić sobie w nich niebanalny urlop. Z pewnością będzie nieco chłodno, jednak być może warto przeżyć coś tak nietypowego. Jeśli jednak realia dalekiej północy są dla Was niewygodne lub trudno dostępne, polecamy Waszej uwadze imprezę w stylu Pałacu Lodowego!

Jakie elementy muszą się pojawić na takim evencie?

  1. Ściany z lodu i ciekłego azotu – prawdziwe obcowanie z lodowym klimatem musi zawierać prawdziwy lód (choćby w minimalnej ilości)!
  2. Ciepłe przekąski – bo nic tak dobrze nie działa na samopoczucie, jak gorąca czekolada przy kominku, w otoczeniu koców, gdy ściany wydzielają chłód zimy, a także ciepłe kawałki pizzy, czy zapiekanki.
  3. Koce i mini piec – przy którym można usiąść i ogrzać zmysły.
  4. Pokaz baniek mydlanych z dymem – ponieważ świetnie wpisują się w konwencję baśniowości, jak właśnie mydlane krągłości.
  5. Stoisko z alkoholem – bo, co ogrzeje zziębnięte towarzystwo tak dobrze, jak odpowiedni trunek?

Na jakie okazje warto uciec do śnieżnej krainy?

  1. Urodziny dziecka – zwłaszcza, jeśli od zawsze marzyło o dalekiej wyprawie do Skandynawii lub na Grenlandię,
  2. Impreza na zakończenie szkoły miłośniczek Elsy – ponieważ to ona jest prawdziwą królową lodu,
  3. Impreza miłośników Skandynawii – dla nich żaden mróz nie straszny. Poszukują bowiem okazji do obcowania z kulturą i klimatem, który sobie umiłowali.
  4. Jubileusz dziadków – nie tylko dziadków mrozów, ale także własnego, osobistego dziadka, który nie lubi banałów i czegoś podobnego jeszcze nie przeżył!

Z pewnością kojarzycie film Frozen – jeśli Elsa jest Waszą dobrą koleżanką lub przynajmniej podziwiacie świat, który sobie wykreowała, dajcie się porwać w śnieżny wir zabawy. Na tej imprezie nie zabraknie lodu, dobrych przekąsek i rozgrzewających napojów. A może pojawi się też bałwan Olaf? Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, możecie do nas śmiało napisać, a opowiemy Wam o lodowych szczegółach.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE