Luksusowy glamping – czy to możliwe? Tatra Glamp pokazuje, że wszystko jest możliwe. Wyjazd w góry z firmowymi współpracownikami nie może obejść się bez noclegu w miejscu na miarę innowacyjności, które sprzyjać będzie kreatywnym pomysłom i rozwojowi firmy. Dlaczego warto się wybrać w Tatry, a na nocleg wybrać zjawiskowe kopuły? O tym poniżej.

Czym jest Tatra Glamp?

Tatra Glamp to kemping stworzony z namiotów sferycznych. Namioty sferyczne są w pełni wyposażone, posiadają łóżka, stoliki a nawet oświetlenie. Tatra Glamp jest miejscem luksusowym, połączonym z miejscem otwartym na dziką przyrodę i warunki jakie panują w naturze i naturalnym środowisku.

Tatra Galmp znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej, a z każdego namiotu roztacza  się widok na góry. Namioty ustawione są bowiem swoimi przezroczystymi ścianami w stronę niezwykłego krajobrazu.

Chcąc zamówić miejsce na spotkanie biznesowe należy pamiętać, że ilość namiotów sferycznych jest ograniczona, ale miejsce w jakim namioty się znajdują i jaki wizualny charakter tworzą z górskim krajobrazem to bardzo oryginalne miejsce do wypoczynku warte swojej ceny i lokalizacji.

Panoramiczne okna z widokiem na Tatry pozwalają wypoczywać w Tatra Galmp o każdej porze roku i zachwycać się widokami, które stale się zmieniają.

 

Każdy namiot, poza podstawowymi meblami, posiada w swoim wyposażeniu także łazienkę wykonaną z ekologicznych materiałów oraz ręczniki, szlafroki czy kawę, którą można zaparzyć prosto z ekspresu. Namioty posiadają także internet, który umożliwia pracę i dostęp do ważnych biznesowych połączeń w czasie biznesowego wypoczynku, oraz taras z zestawem wypoczynkowym, na którym można w spokoju odpocząć czy popracować delektując się pyszną kawą i zachwycającymi widokami.

Atrakcje przy Tatra Glamp

Same w sobie kopuły to niezwykła atrakcja jakiej do tej pory nie można było zobaczyć w innych rejonach Polski. Poza samym noclegiem, w okolicy Tatra Glamp skorzystać można z Term Bukowiny Tatrzańskiej, jazdy konnej przy stadninie koni, spa, restauracji lub zwiedzić centrum miasta. Na dłuższy spacer lub wycieczkę warto wybrać się do Morskiego Oka i Zakopanego oddalonego o 12-15 km, do Term Bania, Stacji narciarsiej Kotelnicy, RusinSki czy Olczanski. Na gości czeka także aktywny wypoczynek –  skorzystanie z tras biegowych, rowerowych, trekkingu po górach, czy podróż na Spływ Dunajca i Słowację. A dla miłośników ekstremalnych wrażeń czekają loty śmigłowcem.

Wycieczki po górach zakończone relaksem w namiocie sferycznym z widokiem zachodzącego słońca odbijającym się na górskich szczytach, pozostaną niezwykłą pamiątką z górskiej wyprawy firmowej i tłem do stworzenia unikalnych biznesowych zdjęć.