Impreza nad jeziorem – dlaczego warto?

2021-06-07T14:11:30+02:0027 maja 2021|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Lubimy wodę, ponieważ ochładza, można w niej popływać, albo ją obserwować. W lato – ochładza i dodaje otuchy, gdy żar leje się z nieba. Zimą – zachwyca swoją popękaną, lodową powierzchnią, którą przykrywa cienka warstwa białego puchu. Wszyscy radujemy się jeziorem, ponieważ ma różne zastosowania, dlatego warto zorganizować imprezę właśnie nad nim. Przekonajcie się, dlaczego!

Co ciekawego może zaoferować impreza nad jeziorem?

– przejażdżkę łodziami lub motorówkami – czasem mogą być to także żagle lub rowery wodne. Ta atrakcja zakłada kolektywny udział, więc jest to coś dla osób lubiących współpracę i integrację z innymi,

– ochłodę i lekką bryzę – która orzeźwi w ciepły dzień,

– grilla – przy jeziorze i umiejscowionym nieopodal lokalu gastronomicznym, można się posilić – od ciast, lodów i przekąsek, po grilla i różne rodzaje mięsa, a także szaszłyki z warzywami,

– jeśli jezioro dysponuje wydzieloną częścią, mającą status kąpieliska i jest ono nieskażone niebezpiecznymi dla zdrowia bakteriami – jest możliwość popływania w wodzie.

Nad jakimi śląskimi jeziorami impreza może być szczególnie udana?

– Goczałkowickim – kryje ono niejeden zakamarek, ponieważ do jeziora można podejść od różnych stron. Najsłynniejszym punktem widokowym na jezioro jest wał goczałkowicki, który mierzy kilka kilometrów i przyciąga zarówno rowerzystów i rolkarzy, jak i pieszych, lubiących długie spacery. Jednak od drugiej strony tego zalewu wodnego, istnieje możliwość zorganizowania małego spotkania w drewnianej altanie nieopodal tamtejszego lasu.

– Paprocańskim w Tychach – jest to słynne miejsce ze względu na przestrzenne terytorium. Przy jeziorze znajduje się park, a w nim – pełno ławek. Dodatkowo jest strefa wydzielona dla najmłodszych, gdzie mogą dać upust emocjom i skorzystać z wielorakich sprzętów na placu zabaw. Dodatkowo, znajdują się w nim obiekty gastronomiczne.

– Żywieckim – zachwyca przed wszystkim piękną aurą i krajobrazami. Te górskie tereny zachwycą zarówno miłośników wsi, jak i lasów, a także zbiorników wodnych.

Lubicie jeziora i imprezy? Mamy dla Was doskonałe połączenie tych dwóch obszarów! Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, a opowiemy Wam o wszelkich szczegółach dotyczących imprezy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE