Jeżeli myślisz, że standardowe formy integracji to przeżytek, a Twojemu zespołowi potrzeba czegoś dużo bardziej intensywnego, trafiłeś idealnie! Firmowe wieczory, które dostarczą uczestnikom wielu emocji, są zdecydowanie naszą specjalnością – jako firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o satysfakcję każdego z Klientów na możliwie najwyższym poziomie. Szukając nietuzinkowego pomysłu na organizację eventu, warto zastanowić się, co pomoże oderwać się pracownikom od codziennego trybu funkcjonowania, “ładując” jednocześnie ich akumulatory i zwiększając motywację do działania, a co za tym idzie – efektywność. Badania ewidentnie wskazują, że największą popularnością cieszą się takie wydarzenia, które mocno angażują i aktywizują uczestników. Naszą propozycją jest wieczór spędzony na strzelnicy – to doskonały sposób na dostarczenie pewnej porcji adrenaliny i wyzwolenie u każdego członka zespołu chęci do zdrowej rywalizacji!

Do strzału, gotowi, start! Jak zostać strzelcem wyborowym?

Wszystkich uczestników wieczoru firmowego na strzelnicy czeka w pierwszej kolejności gruntowne szkolenie (przeprowadzone oczywiście przez profesjonalistów), które będzie obejmowało podstawy posługiwania się różnego typu bronią oraz wszelkie uwagi dotyczące bezpieczeństwa zarówno swojego, jak i innych. Kluczową kwestią jest dla nas zadbanie o pełen komfort, wygodę i poczucie swobody wśród wszystkich biorących udział w wydarzeniu. Wśród naszych zgromadzonych w ofercie propozycji, składających się na scenariusz całego wieczoru, znalazły się jeszcze:

  • trening wstępno-przygotowawczy pod okiem specjalnych trenerów,
  • lekcja dotycząca typów broni i sposobu oraz warunków do ich używania,
  • podział uczestników na grupy według poziomu zaawansowania,
  • drużynowe zawody strzeleckie,
  • wyjątkowe nagrody dla zwycięskiej grupy,
  • po zakończonych zawodach – catering z energetyczno-regenerującymi posiłkami dla wszystkich

Jeżeli chcesz dostarczyć swojej firmowej grupie moc wrażeń i możliwość rozładowania emocji, sportowej złości oraz doznania smaku zwycięstwa, mobilizacji, samozaparcia w dążeniu do celu – zachęcamy Cię do kontaktu z nami w sprawie organizacji wieczoru na strzelnicy! To logistyczne przedsięwzięcie zbudowane wspólnymi siłami musi zakończyć się sukcesem, a satysfakcja po udanej integracji będzie jego pozytywną konsekwencją.