Otwarcie własnej firmy to wyjątkowy dzień, jednak nie pozbawiony stresów. Radosne świętowanie oficjalnego otwarcia przeplata się z całą masą wątpliwości. W głowach wielu właścicieli firm kłębi się pytanie – co jeśli pomysł na firmę nie wypali, a oferowane produkty lub usługi nie spotkają się z pozytywnym odbiorem? Na szczęście możesz zadbać o to, by już od samego początku przyciągnąć do siebie klientów. W jaki sposób?

Odpowiednio zorganizowane otwarcie Twojej firmy zapewni Ci rozgłos, a przy tym pozwoli zyskać pierwszych klientów. Być może część z nich zostanie z Tobą na dłużej i przerodzi się w stałych klientów? Otwarcie firmy, oczywiście dobrze przygotowane, pozwoli również na pozyskanie partnerów handlowych. Jak wiadomo, to oni są dla większości firm kluczowi. Jak powinno wyglądać otwarcie, aby przyciągnęło do Ciebie klientów?

Kluczowe atrakcje otwarcia

Ciężko ułożyć porady, które będą uniwersalne dla wszystkich biznesów. Każda branża odznacza się swoją specyfiką, z tego względu otwarcia będą się między sobą różnić. Podamy Ci jednak kilka wskazówek, które przyciągną do Ciebie klientów, a które z łatwością dopasujesz do swojego biznesu.

Co przyciąga największe grono osób? Oczywiście wszystko to, co jest darmowe. Z tego względu dobrze przygotować różnego rodzaju gadżety do rozdawania gościom. Mogą być to breloczki, smycze, kubki, podkładki pod myszki czy bawełniane torby.

Oprócz gratisów warto zorganizować również korzystne promocje z okazji otwarcia. Zamiast ogólnych promocji możesz także zdecydować się na kupony z kodami rabatowymi. Obie formy powinny przynieść podobny efekt.

Co jeszcze może przyciągnąć do Ciebie klientów? Atrakcje! Huczne otwarcie z pewnością zapewni Tobie i Twojej firmie niemały rozgłos. W zależności od budżetu i typu firmy możesz pokusić się o zorganizowanie koncertu w wykonaniu zespołu lub DJ-a, konkursów z nagrodami czy loterii.

Zapewnij sobie klientów z Whatevent

Nie do końca wiesz, jak ma wyglądać otwarcie Twojego biznesu? Nie wiesz, na jakie atrakcje się zdecydować? Zostaw to nam – agencji Whatevent. Wszystkie elementy dobierzemy tak, aby pasowały do Twojej firmy i były zgodne z Twoimi preferencjami, a przy tym zadbamy, aby całe otwarcie przyciągnęło do Ciebie tłumy. Zapewnij sobie klientów z Whatevent!