Eleganckie przyjęcie wymaga równie eleganckiej oprawy. Wesele, oficjalny bankiet czy biznesowe spotkanie przy stole – oto okazje, podczas których względy estetyczne są szczególnie ważne. Zależy nam przecież na wywarciu odpowiedniego wrażenia i podkreśleniu wyjątkowości chwili. Wystrój musi pasować do profilu wydarzenia i jest drugim, obok opracowania odpowiedniego menu, poważnym wyzwaniem, stojącym przed organizatorami. O czym trzeba pomyśleć?

Dekoracje stołu

            Stoły są zdecydowanie niezbędnym wyposażeniem podczas tego typu imprezy. Pierwsza decyzja, jaką należy podjąć, to ich rozmiary i układ: kilka mniejszych, okrągłych stolików, czy może jeden długi prostokątny? W zależności od tego dobieramy odpowiedni obrus. Jednak sam obrus to nie wszystko – warto skorzystać z nowinek w dziedzinie dekoracji stołów i urozmaicić wystrój niebanalną aranżacją. Co można wykorzystać? Kolorowe bieżniki, gładkie lub z wzorem, z koronką, a nawet brokatowe wprowadzą kolor i przyciągną wzrok. Do tego idealne będą pasujące serwety, złożone w kreatywny sposób. Doskonałą i ponadczasową dekoracją na stół są świece i kwiaty, które wprowadzają nastrojowy klimat.

Krzesła też muszą pasować

Następną rzeczą jest dekoracja krzeseł tak, by pasowały do całej reszty. Pomocne w tym będą materiałowe pokrowce, które można na nie w prosty sposób nałożyć. Ich kolor może pasować do obrusu, albo do detali kolorystycznych, jakie wprowadziliśmy w dekoracji stołu. Ponadto kolor można skutecznie wprowadzić przy zastosowaniu eleganckich szaf, zawiązanych fantazyjnie na oparciach krzeseł. Możliwości aranżacji jest bardzo wiele, dzięki czemu wydarzenie może mieć naprawdę niepowtarzalną oprawę!

Profesjonalne aranżacje

Chcesz wprowadzić w życie swoją wizję dekoracji na przyjęciu i szukasz niezbędnych elementów? Whatevent to najlepsze miejsce, by znaleźć wszystko, czego tylko potrzebujesz. Wynajmujemy obrusy i pokrowce na krzesła na terenie całego kraju, jak również stoły i krzesła na wszelakie wydarzenia. Oferujemy dowóz na miejsce i montaż. Jesteśmy w stanie zdobyć dla Ciebie wszystko, co potrzebne! A jeśli potrzebujesz porady specjalisty, służymy fachową pomocą w zakresie tworzenia wyjątkowych aranżacji, które zachwycą każdego gościa. Jak dekorowanie, to tylko z Whatevent!