Organizujesz koncert i nie wiesz jak się za to zabrać? Lepiej trafić nie mogłeś! Zajmujemy się organizacją koncertów w całej Polsce – jesteśmy profesjonalną agencja koncertową gwarantującą kompleksową obsługę eventów koncertowo-pokazowych. W największych miastach Polski takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Szczecin i wiele innych. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń. Jesteśmy kreatywnymi profesjonalistami z pasją i doświadczeniem. Oferujemy wynajem sceny, nagłośnienie, oświetlenie, dobór scenografii, aż po ułożenie planu organizacyjnego. Dzięki każdy event będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dlaczego warto wybrać Whatevent jako agencję koncertową?

Kluczowa jest dla nas satysfakcja Klienta. Stawiamy na kreatywność i doświadczenie. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie tworzenia, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystko będzie dopracowane pod kątem waszej myśli. Co więcej – mamy dostęp do praktycznie każdego artysty z Polski, a na życzenie klientów – również do wielu artystów spoza granic kraju. Decydując się na usługi Whatevent, wybierasz najlepszą jakość wśród agencji koncertowych.

Od czego zaczynamy organizację koncertu?

Planując scenariusz wydarzenia zaczynamy od zapoznania się z celem i grupą docelową. Dostosowujemy wszystko pod założony budżet. Skupiamy się na tym, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. Każde przedsięwzięcie, niezależnie czy duże czy małe, jest dla nas tak samo istotne i ważne. Mając zaplanowane szczegóły koncertu możemy zastanowić się nad cateringiem lub atrakcjami, które mogą towarzyszyć wydarzeniu. Jeśli jest to koncert zorganizowany przy otoczce festynu, możemy zapewnić dla przykładu dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci, a także wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Ważny jest dobór miejsca, określenie daty koncertu i tematyki. Ważnym elementem przyciągającym uwagę jest scenografia sceniczna, dlatego przykładamy do niej dużą uwagę. Każdy element dobrze dopracowany pozwala nam spełnić wszelkie oczekiwania Klienta i zapewnić dobre wspomnienia odbiorcom.

Więcej informacji o ofertach koncertowych znajdziesz w zakładce: Koncerty – Organizacja