Czerwone dywany, blask fleszy i przepych – Hollywood na wyciągnięcie ręki stoi przed Tobą otworem. Możesz stać się znanym celebrytą, rozdawać autografy i dawać koncerty. Mało tego, masz możliwość totalnego przemienienia się w najlepszą gwiazdę Hollywoodzkiego kina.

Tylko, jak to zrobić – zapytasz i zaczniesz się zastanawiać. Mamy na to przepis jedyny w swoim rodzaju, który zawsze działa. Chcesz go poznać? Nic prostszego, zostań z nami do końca!

Jak zostać gwiazdą Hollywood?

Musisz dokładnie poznać te klimaty. Wciągnąć się w panującą atmosferę i maksymalnie to poczuć. Błysk, reflektory i odważne kolory oraz ubrania to w skrócie scenografia imprezy w stylu Hollywood.

Pewnie chcesz konkretów – to nic Ci nie mówi i na tej podstawie raczej nie zorganizujesz spektakularnego eventu. Słusznie. Teraz przybliżymy Ci tę tematykę w taki sposób, byś wiedział, jak krok po kroku zaplanować perfekcyjną imprezę w Hollywoodzkim stylu.

Scenografia prosto z Hollywood

Na ścianach powieś ogromne plakaty, na których zagoszczą prawdziwe hity kina Hollywood, na drzwiach i klamkach okien przymocuj złote i białe balony pokryte brokatem, na podłodze połóż czerwony dywan albo prześcieradło lub narzutę.

Włącz Hollywoodzką muzykę filmową. Na stolikach poukładaj bileciki z imionami gości, możesz również wyznaczyć specjalną strefę tylko dla VIP-ów. Dobrym pomysłem będzie także podanie uczestnikom oryginalnej coca-coli w szklanych butelkach ze słomkami.

Przebrania to też element scenografii

Nie ma co się oszukiwać – bez odpowiednich strojów impreza nie przywdzieje klimatu Hollywood. Zachęć gości, by przebrali się w ulubione gwiazdy tamtejszej śmietanki towarzyskiej. Niech Panie pomalują usta soczyście czerwonymi szminkami, a na głowach ułożą misterne, gwiazdorskie fryzury pokryte lekkim brokatem.

 

Zaraz zaraz, przecież to wszystko wymaga sporych nakładów czasu, jak go znaleźć? Przybywamy z pomocą! Agencja WhatEvent zorganizuje to wszystko za Was i poczujcie się, jak prawdziwe gwiazdy Hollywoodzkiego filmu! Nic nie będziecie musieli planować,  wszystkim się zajmiemy. Wam zostanie jedynie napawanie się tym klimatem i korzystanie z jego uroków.