Cenisz sobie ekologię i sam postanowiłeś wdrożyć ją do swojej firmy, a może jesteś producentem ekologicznych zamienników czy ubrać? Nie ważne czym się zajmujesz, ważne, że wyznajesz zasadę zerwo weste. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy event, który podkreśli znaczenie ekologicznego życia oraz zareklamuje Twoje produkty. Za pomocą eventu, przedstawisz swoim pracownikom, jak ważne są życiowe wybory.

Ekologiczne kuchnia na event

Stoiska na których będzie można spróbować ekologicznych potraw, bez konserwantów, na pewno zachwycą Twoich gości. Smaczne potrawy to nie tylko te z dużą ilością chemii. My pomożemy udowodnić zaproszonym na event, że lepiej wybierać, produkty bio, w krótkiej prelekcji, na temat wyborów żywieniowych. Potrawy zostaną przygotowane przez najlepszych kucharzy, którzy gotują w sposób zero waste z pasją i zaangażowaniem.

Zastawa dla gości

Zastawa na stołach, musi być równie wyjątkowa jak idea eventu. Dlatego przygotowaliśmy, dla uczestników eventu ekologiczną zastawę, zrobiona z bambusa i drewna, w której będą serwowane potrawy. To nie tylko ekologiczny zamiennik plastikowych kubeczków czy talerzy. Bambus i drewno są na topie! Większość osób, chce mieć taką zastawę w swoim domu. Jeśli sam jesteś producentem tego typu zamienników, możesz udostępnić możliwość zakupu własnych dzieł, podczas eventu. Taka reklama na pewno przyniesie sukces Twojej firmy.

Czego jeszcze nie może zabraknąć na ekologicznym evencie? Pokazu mody zero waste i lest west! Ubrania tworzone w imię zasady zero waste i lest west, to przede wszystkim odzież najwyższej jakości, produkowana w etyczny sposób. Takie show, świetnie dopełni cały event i da do myślenia każdemu z uczestników.

Drobny prezent dla gości

Każdy z uczestników otrzyma, drobny prezent w postaci wielorazowych wacików oraz woskowijek. Wielorazowe waciki pozwolą, na ograniczenie produkcji śmieci, natomiast woskowijki idealnie nadadzą się zamiast papieru śniadaniowego czy plastikowych woreczków.
Drobny upominek, na pewno zostanie doceniony przez Twoich gości, dodatkowo będzie im przypominał o ekologicznym evencie!

Nie musisz martwić się o całą organizację. To my zajmiemy się wszystkim. Przygotujemy stoiska z potrawami, zorganizujemy pokaz mody oraz oprawę muzyczną. Sami przygotujemy eko prezenty. Gwarantujemy zadowolenie i najwyższą jakość eventu!