Klocki Lego – zabawa nie tylko dla dzieci

2021-05-07T20:05:46+02:0007 maja 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Klocki Lego pokochali wszyscy. Aby dostarczyć Wam nieco dziecięcej radości, nasza firma zorganizuje niezapomniany wyjazd, obfity w niekończącą się układankę. Pochodzą z Danii i to tam znajduje się największy na świecie Park Klocków Lego, przyciągający rzesze rodzin każdego roku. Aby przenieść atrakcję na grunt polski, proponujemy Wam dwa różne wyjazdy, w zależności od preferencji:

  • Odwiedziny na wystawie Klocków Lego w Gliwicach – ta opcja to świetny wybór dla osób pragnących zastygnąć w zachwycie nad misternymi konstrukcjami, zrobionymi z małych elementów. Eksponatów jest wiele i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Sala Zabaw „1000 klocków” w Katowicach – gorąco polecamy ten wyjazd dla osób pragnących realnej interakcji z klockami. Jest to zabawa, którą zapamiętacie na długo. Jak sama nazwa wskazuje – jest to pomieszczenie, w którym dobra zabawa jest mile widziana, lub wręcz pożądana.

Co wyjątkowego jest w układaniu konstrukcji z klocków?

Jest to aktywność, która pobudza wyobraźnię – trzeba sobie umieć zrekonstruować w głowie daną budowlę, aby ją następnie ułożyć. Ponadto, kształtuje kreatywność – czasem tylko od niej zależy, co tak naprawdę wyjdzie spod naszych dłoni. Ma też właściwości relaksacyjne – na układaniu trzeba się skupić i wyciszyć umysł. To pomaga zapomnieć o codziennych troskach i powrócić do dziecięcego świata fantazji.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji wyjazdów, zarówno poważnych, jak i tych, które odkryją w Was duszę dziecka. Wyjazd firmowy do krainy klocków to z pewnością niepopularny i ciekawy sposób na integrację ze współpracownikami. A jeśli dodatkowo sami mają doświadczenie w budowaniu skomplikowanych konstrukcji, tym lepiej ożywić dawną pasję wspólnie!

Jeśli chcielibyście nas o coś zapytać – proszę się nie krępować i zadzwonić już dziś. Nasza firma chętnie odpowie na każde pytanie i ułoży plan wyjazdu firmowego w celach integracyjnych, dostosowany do indywidualnych potrzeb – zapewniamy o profesjonalizmie oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE