Elementy oświetleniowe sprawdzają się na każdej imprezie. Lampiony, projektory świetlne, świecące girlandy, fluorescencyjne balony, czy zapalone świece, całkowicie zmieniają przestrzeń otoczenia, nawet wtedy, kiedy nie organizowana jest żadna impreza. Jak zatem przygotować fluo party, aby świecące elementy uzupełniały się wzajemnie i przekazywały odpowiedni efekt wizualny? O tym poniżej.

Co można wykorzystać na imprezę fluo party?

Fluo party to bardzo oryginalna impreza, na której światło stanowi kluczowy element. Przebrania, makijaż czy dekoracja, wszystko powinno świecić i mienić się lekką fluorescencyjną poświatą. Wtedy taka impreza ma największy efekt wizualny i wszyscy wyśmienicie się na niej bawią.

Zdjęcia z imprezy naprawdę robią ogromne wrażenie kiedy wszystko jest świecące, a możliwości rynkowe do zastosowania fluorescencyjnych dodatków, a nawet farb, pozwalają tworzyć miejsca jak z innego świata.

 

Dostępne na rynku kredki do twarzy i kosmetyki z nutą fluorescencyjności pozwalają narysować na twarzy i ciele róże wzory, czy pomalować paznokcie na kolor, który po zmroku w ciemnym miejscu rozświetli się swoimi intensywnymi barwami. Dostępne są także stroje, które mają akcenty fluorescencyjne czy kamienie, które świecą w ciemności i tym samym można udekorować nimi dom lub miejsce imprezy. Poza elementami, które ozdobią gości imprezy, warto zaaranżować także przestrzeń, w której wszyscy będą się bawić. Pomocne będą do tego wszystkie przedmioty posiadające wersję fluorescencyjną w swoim składzie, ale kiedy nie planuję się wydatku na meble z taką funkcją, można przygotować otoczenie samodzielnie. Dostępne na rynku farby pozwolą pomalować ścianę, które zabłyśnie wieczorami czy narysować wzory np. na balonach, wstążkach czy dekoracyjnych rozetach, które uświetnią fluo party. Każdy przedmiot dekoracji, można pomalować farbami, a poza ich dotychczasową funkcją spełnią funkcję na świetlistej imprezie. Na rynku można nabyć również farbę fluorescencyjną do ścian, drewna, a nawet żywicy. Elementy i świecące przedmioty można wykonać na czas imprezy np. łącząc ze sobą płyty ze sklejki pomalowane farbą fluorescencyjna czy wykonać kolczyki z żywicy epoksydowej nasączone fluorescencyjną farbą.

Świetlistą imprezę ogranicza tylko ludzka wyobraźnia