Chcesz zmobilizować swój zespół firmowy do bardziej efektywnej pracy? Czujesz, że wszyscy potrzebują świeżego zastrzyku nowej dawki energii? Uważasz, że propozycja firmowego wypadu łącząca aktywność fizyczną z elementami rywalizacji przyczyniłaby się do wytworzenia lepszej atmosfery wśród pracowników? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z naszej propozycji rajdu firmowego na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! To szczególna oferta z uwagi na niesłychane piękno pomorskiej przyrody, która stanowi serce terenów zielonych Parku. Przestrzeń wielkich możliwości – dużej ilości szlaków rowerowych oraz spacerowych, a przede wszystkich wyjątkowego rodzaju obcowania z naturą. Czy w takich okolicznościach integracja firmowa ma prawo się nie udać?

 Trójmiejski Park Krajobrazowy – wędrówki po ziemi pomorskiej

 Utworzony w 1979 roku Trójmiejski Park Krajobrazowy jest miejscem przyciągającym rzesze mieszkańców Pomorza i turystów nie tylko wiosną czy latem, ale również jesienią. Malowniczo położone tereny lasów sopockich, rezerwaty przyrody okalające obrzeża Gdańska i Gdyni czy lekko pagórkowate obszary w pobliżu granic różnych dzielnic to z pewnością warte uwagi miejsca, które zadziwiają swoim niepowtarzalnym urokiem, a także zapierają dech w piersiach bogactwem występującej tam fauny i flory. Trasa rajdu, którą proponujemy do zrealizowania w ramach firmowej wyprawy integracyjnej, liczy sobie 10,5 km. Szlak Marii, bo tak brzmi jej oficjalna nazwa, rozpoczyna się w punkcie Gdańsk Osowa i biegnie do punktu Gdynia Wielki Kack. Na czym ma polegać rajd? Poniżej znajdziesz przykłady naszych inspiracji, które mogą wejść do harmonogramu całego wydarzenia.

        przygotowanie dla uczestników zadań, które będą realizować na trasie w grupach,

       wśród nich znajdą się zadania wytrzymałościowe i kondycyjne, takie jak na przykład wykonanie określonych ćwiczeń na sprzętach umieszczonych na ścieżce zdrowia, ale również polegające na rozwiązaniu zagadki na podstawie logicznego myślenia,

       zwycięża ta grupa, która jako pierwsza zamelduje się w punkcie kontrolnym wykonując dłuższą misję, a następnie dotrze do mety,

       tam będzie już czekał na wszystkich ciepły posiłek wraz z napojami oraz specjalne nagrody dla wygranych

Liczymy, że powyższa propozycja przypadnie Ci gustu – może bowiem stać się oryginalną formą integracji, która rozbudzi zdrowe poczucie rywalizacji w zespole, jednocześnie umacniając więzy i relacje zawodowe, polegające na umiejętności współpracy w grupie. Czekamy na kontakt od Ciebie – jesteśmy gotowi od zaraz przystąpić do organizacji!