Hollywood to nazwa, którą słyszał każdy. Kojarzy się z największymi produkcjami amerykańskiego kina i aktorami wielkiego formatu. Odbywające się tam gale i premiery znane są ze splendoru, a słynny czerwony dywan, po którym przechodzą gwiazdy, witane przez fanów i fotoreporterów, stał się symbolem tego miejsca. Wspaniałe stroje, błyski fleszy, atmosfera przesiąknięta sztuką, luksus i wystawność – wszystko to ma swój nieodparty urok. Czy ten niepowtarzalny klimat da się odtworzyć?

 Każdy jest VIPem!

            Oczywiście, że tak! Z profesjonalną pomocą specjalistów z Whatevent nic nie jest poza zasięgiem, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. W naszej ofercie scenografii posiadamy pakiet dekoracji tematycznych utrzymanych w stylu Hollywood Red Carpet, dzięki którym stworzymy dla Ciebie prawdziwie hollywoodzki klimat. Niech Twoi goście poczują się jak najsławniejsze gwiazdy filmowe, przechodząc po legendarnym czerwonym dywanie w drodze na elegancką galę. Twoje wydarzenie przyćmi niejedną hollywoodzką premierę!

Impreza tematyczna i nie tylko!

            Zestawy dekoracji tematycznych, takich jak Hollywood Red Carpet, są często wykorzystywane przy organizacji imprez i wieczorów tematycznych. Są to wydarzenia popularne wśród firm, które chcą zintegrować swoich pracowników, ale także wśród osób prywatnych. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie scenografii tematycznej. Każde wydarzenie – jubileusz, impreza firmowa, gala tematyczna – może zostać uświetniona poprzez wykorzystanie dekoracji. To dekoracje tworzą niezapomniany klimat i budzą zaciekawienie. A zestaw Hollywood Red Carpet odznacza się wyjątkową okazałością, dając poczucie luksusu i przepychu.

Dywan to nie wszystko

Jako profesjonalna agencja eventowa zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, by końcowy efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Nie tylko rozwiniemy czerwony dywan – nasi fachowcy dowiozą scenografię we wskazane miejsce, wykonają aranżację i zamontują dekoracje. Zapewniamy pełną obsługę techniczną w trakcie wydarzenia. Nasze dekoracje wykonane są z trwałych materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane przez profesjonalistów, na co dzień pracujących przy budowaniu scenografii.  Nie wahaj się. Podaruj uczestnikom swojego wydarzenia odrobinę luksusu w Whatevent i zorganizuj imprezę w stylu Hollywood Red Carpet!