Obcowanie z naturą sprzyja integracji i wzmacnianiu więzi – to fakt potwierdzony z pewnością  nie tylko naukowo, ale i sprawdzony przez wiele zespołów, dla których nasza firma przygotowała specjalną imprezę plenerową. Klasyczna wycieczka integracyjna wydaje się być przeżytkiem, jeżeli pomyślimy o innej, dużo bardziej interesującej  formie, jaką jest w stanie przyjąć. Impreza odbywająca się w plenerze ma wiele nieocenionych zalet – jedną z najważniejszych jest możliwość korzystania z aktywizacji ruchowej uprawianej na świeżym powietrzu. Jak brzmi zatem nasza propozycja? Pozwól, że zabierzemy Ciebie wraz z całym firmowym zespołem w wyjątkową podróż wzdłuż mazurskich jezior, lasów i innych rozległych terenów zielonych, dając niepowtarzalną okazję do przeżycia wyjątkowych chwil na łonie przyrody i w otoczeniu cudownych krajobrazów, dbając jednocześnie o ideę team buildingu. Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem, już od wielu lat przejmując logistyczne stery w przedsięwzięciach tego typu. Możesz zatem liczyć na naszą, kreatywność, inwencję twórczą oraz doświadczenie – a to doskonała baza do stworzenia czegoś niesztampowego i satysfakcjonującego dla każdej ze stron.

Mazury – raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i pięknych widoków

Mazury to jeden z piękniejszych regionów geograficzno kulturowych w Polsce – uwielbiany zarówno przez samotne dusze, które cenią sobie tam czas spędzony w ciszy oraz kontemplacji, jak i rodziny z dziećmi bądź większe wycieczki – a to wszystko dzięki przyciągającej liczbie dostępnych na miejscu atrakcji. Propozycją naszej firmy jest zorganizowanie niecodziennej imprezy plenerowej, trafiającej w gusta wszystkich amatorów wrażeń sportowych i adrenaliny. Co powinno znaleźć się w jej programie? Oto lista naszych inspiracji:

  • wieczorny/nocny spływ kajakowy przy oświetlonej zewsząd tafli jeziora,
  • ognisko w samym sercu głuszy leśnej,
  • gry i zabawy organizowane w terenie przez profesjonalnych instruktorów (np. paintball, gry detektywistyczne w grupach),
  • rejs łodzią po Pojezierzu,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • zajęcia sportowe: fitness, piłka siatkowa, nożna, aerobik, uni-kolej, odbywające się na zewnątrz,
  • catering: szwedzki stół na wynajętej na jeziorze łodzi z lokalnymi specjalnościami

Jeżeli odpowiada Ci taka forma urządzenia imprezy plenerowej na Mazurach, zachęcamy do kontaktu z nami – dzięki profesjonalnej realizacji usługi możesz być pewien satysfakcji swojej i wszystkich uczestników wydarzenia.