Szkoła to ważne miejsce, ponieważ tam uczymy się życia i stawiamy pierwsze kroki edukacyjne i społeczne. A zatem każde kolejne urodziny ucznia są ważnym wydarzeniem w jego życiu. Warto ten dzień celebrować w wyjątkowy sposób, organizując iście fantastyczną ucztę! Proponujemy Wam urodziny w stylu imprezy leśnych elfów. Dlaczego? Przeczytajcie do końca, a sami przekonacie się, jak świetny jest to pomysł, aby umilić czas Waszemu dziecku!

Dlaczego urządzać urodziny w określonej tematyce?

Imprezy tematyczne są ciekawsze, bardziej rozwojowe i zabawniejsze, niż zwykłe spotkania i celebracje. Leśne elfy to motyw zarówno dla małych dzieci oraz dla młodzieży, ponieważ można je zaaranżować albo w stylu bajkowym, albo baśniowym. Leśne elfy są też dość uniwersalne – odnajdą się w nim zarówno chłopcy, jak i dziewczyny. Ponieważ tę imprezę najlepiej organizować na zewnątrz, to doskonałą porą roku będzie tu lato, wiosna oraz jesień, a na zimę polecamy imprezę w budynku, w odpowiednio przystrojonej Sali ze sztucznymi drzewami, zielonymi i niebieskimi światełkami i mnogością innych aranżacji i scenerii.

Jakie atrakcje musi zawierać kraina leśnych elfów?

  1. Fontannę z czekoladą – bo warto osłodzić dzieciom choć tak wyjątkowe okazje, jak impreza z okazji urodzin,
  2. Lampiony – które dodają tajemniczego i urokliwego klimatu, wprowadzając nieco mroku i nastroju leśnego,
  3. Sztuczne rośliny w stylu fantasy – czyli drzewa, kwiaty i świecące baldachimy, pod którymi będzie można potańczyć, wypić lemoniadę albo zagrać w elfickie gry,
  4. Leśne przysmaki – babeczki z mchem, marchewkowe ciasto, tarty z jagodami i owocowe kompoty.

Nasza firma od wielu lat, dostarcza dzieciom radość poprzez organizację tego typu eventów. Wiemy dobrze, jak ważne dla rozwoju młodego człowieka są urodzinowe wydarzenia. Jeśli oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie, to koniecznie skontaktujcie się z nami, a opowiemy Wam o szczegółach. Być może chcielibyście coś tutaj zmienić – my jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby. Musicie nam je tylko zakomunikować. Piszcie do nas albo dzwońcie, a z pewnością ustalimy ofertę, która Was usatysfakcjonuje.