Wyjazd firmowy do Chatki Shreka

2021-12-29T21:22:14+01:0029 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Czy wiedzieliście, że gdzieś hen, za górami, za lasami, na Górnym Śląsku, w gęstwinach lasu stoi tajemnicza chatka? Sprawa jest ciekawa, ponieważ drewniana konstrukcja została okrzyknięta… Chatką Shreka! Na pewno kojarzycie te sceny z filmu, gdy dumny ogr wraca na swoje bagna i mogąc w końcu odetchnąć, wchodzi do swego domu. Jeśli pragnęliście kiedykolwiek również doświadczyć czegoś podobnego – teraz jest świetna ku temu okazja.

 

Jak można się dostać do Chatki?

Możecie to zrobić na dwa sposoby – dojechać autokarem do lasu, a następnie przedzierając się przez zielone roślinności, dojść mostkiem nad to tajemnicze miejsce. Jest ono też dobrze zaopatrzone w ścieżkę rowerową, a więc dla miłośników poruszania się rowerowego, najlepiej połączyć wyjazd z rajdem rowerowym, a trasa nie jest bardzo wymagająca. Dzięki temu, jest doskonała na wszelkie wyjazdy firmowe. Dla osób aktywnych będzie to nie lada gratka.

 

Dlaczego motywy z filmów tak chętnie do nas przemawiają?

Mamy naturalną chęć doświadczania tego, co widzimy na ekranie telewizora. Niejednokrotnie wyobrażamy sobie nas samych w danych okolicznościach, które na dodatek budzą nasze pozytywne emocje, skojarzenia, myśli. Rozwija to jednak nie tylko wyobraźnię, ale też osobowość. Mnogość doświadczeń sprawia, że się kształtujemy, a poprzez to – także środowisko, w którym się obracamy. Na tym malowniczym bagnie można dodatkowo uraczyć się wieloma atrakcjami, jak przejażdżka rowerowa, spacery, piknik, poznanie historii lokalnego lasu i Chatki.

 

Nasza firma z radością zabierze Was na… ogrze bagna do Chatki Shreka. Jest ono okolone żółtozielonym bagnem z mnóstwem kwiatów dookoła. Do samej chatki można dojść mostem i wykonać sesję zdjęciową. Nasza firma zajmie się kompleksową organizacją wydarzenia – od początku do końca. Zadzwońcie do nas, a poznacie szczegóły oferty. Zawsze dostosowujemy ją do naszych klientów, ponieważ ich zadowolenie jest naszym priorytetem… To co, jesteście gotowi, aby poznać, gdzie mieszka Shrek?

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE