To idealna propozycja nie tylko na wieczory panieńskie czy kawalerskie ale również dla każdej osoby, która chciałaby przeżyć ekscytujący i oryginalny wieczór pełen wrażeń.

Kostiumy z „piekła rodem”

Dla uczestników imprezy przygotujemy diabelskie stroje, akcesoria i gadżety. Czekają na Was kompletne zestawy, które zawierają m.in.: diabelskie rogi, ogony, widły, kręcone peruki, czerwone rękawiczki, muszki oraz peleryny. Dla bardziej odważnych kobiet dobierzemy odpowiedni gorset lub gorący seksowny komplet – skórzane czerwone lub czarne spódniczki. Mamy również diabelskie kostiumy w wersji męskiej – czerwona bluza, kamizelka, czarne spodnie i peleryna. Nie zabraknie również bardzo realistycznie wyglądających diabelskich masek.

Piekielny wystrój.

Mroczna scenografia jeszcze bardziej podkreśli ekscytujący klimat imprezy. Wkroczycie do „diabelskiej groty” pełnej ognia, czerwonych świateł i świec. Na swojej drodze spotkacie duże pajęczyny, pająki, wiszące nietoperze, a przy ścianach diabelskie kotły, w których Boruta i Mefistofeles będą mieszać tajemnicze mikstury.

Czego doświadczycie na „piekielnej” imprezie?

Czeka na Was mnóstwo nieziemskich zabaw i atrakcji. Wieczór poprowadzi sam Belzebub, a jego pomocnicy – Diablice, Czarty i inne Diabły – tak Wami „pokierują”, że nawet się nie obejrzycie a już zawrzecie „pakt z diabłem”. Z pewnością oczarują Was seksowne diablice, które wraz z diabłami stojącymi za barem, zaserwują diabelskie drinki i „ostre” przystawki. Proponujemy Krwawą Merry i Margaritę, a z potraw – piekielnie ostrą pizzę diavolo, nachosy z ostrym sosem chili oraz potrawy z tabasco. Nie zabraknie również diabelskich sztuczek wykonywanych przez zdolnych barmanów. Dodatkowo efektowne show zaprezentuje wspaniały magik. Nawet Twardowski zjawi się na imprezie i przedstawi jak podpisał cyrograf z samym diabłem. W konkursie na najostrzejszą miksturę każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w przygotowaniu nieziemskich ostrych przekąsek i drinków. Natomiast w przeistoczeniu się w diabelskie postacie pomoże jedna z Diablic, która w rogu groty będzie malowała twarze chętnym Gościom a do zabawy przy „ostrej”, energicznej muzyce porwą Was nieziemskie Diablice.

Zatem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej „piekielnej” oferty. Gwarantujemy mnóstwo ekscytującej zabawy i wspaniałych wrażeń, które pozostaną w Waszej pamięci na długie lata.