Informacja w dzisiejszych czasach to klucz do wielu drzwi. Otwiera rynki, otwiera sprzedaż, otwiera świadomość. Wokół niej kręci się dzisiaj praktycznie cały świat. Prowadząc firmę, trzeba mieć na uwadze, że odpowiedni przekaz, pozwoli na otworzenie wielu cennych zamków. Istnieją nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają na dostęp do informacji przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jednym z takich rozwiązań jest skorzystanie z multimedialnych infokiosków.

Czym są i gdzie wykorzystywać multimedialne infokioski?

Infokioski to innymi słowy interaktywne informatory dotykowe, o nowoczesnym, zachęcającym do zapoznania się z zawartą w nich treścią, wyglądzie. Mogą posłużyć do prezentacji produktów i usług lub przedstawienia konkretnej marki. Wykorzystywane są także do przeprowadzania szybkich, interaktywnych ankiet bądź konkursów i loterii. Będą także świetnym narzędziem do pokazania strony internetowej danego przedsiębiorstwa oraz formą przedstawienia prezentacji multimedialnej. W zależności od potrzeb, można je wykorzystać także do przeprowadzania wideokonferencji. Niepodważalną zaletą infokiosków jest ich intuicyjna, dotykowa obsługa i możliwie szybkie wyszukiwanie konkretnych informacji. Efektowny wygląd wpływa dodatkowo na walory estetyczne, a co za tym idzie, dobrze będą wyglądać praktycznie w każdym miejscu. Informatory multimedialne spotkać można już w wielu miejscach, między innymi na dworcach, w bankach, szpitalach, urzędach czy sklepach. Są także doskonałym pomysłem do prezentacji na targach i wystawach. Ta bardzo efektowna forma przedstawienia informacji jest dużo korzystniejsza pod względem finansowym od innego rodzaju nośników reklamowych.

Wynajem infokiosków od agencji Whatevent

Gdy podjąłeś już decyzję, że najlepszym możliwym nośnikiem informacji dla ciebie będzie wykorzystanie infokiosku – pozostaje ci tylko kontakt z naszą agencją. Zapewniamy kompleksową obsługę twojego zlecenia. Jeżeli masz w głowie pomysł na treści jakie powinny znaleźć się
w infokiosku, ale nie masz ich przygotowanych w formie multimedialnej – również zajmiemy się zaprojektowaniem i  wykonaniem tych elementów specjalnie dla ciebie. Transport i montaż w wybrane miejsce w kraju także pozostaje po naszej stronie. Korzystając z usług agencji Whatevent, zawsze możesz liczyć na bardzo konkurencyjne ceny i fachową, profesjonalną obsługę.