Nic tak dobrze nie integruje ze sobą ludzi, jak dobrze zaprojektowana impreza. Jednak, pomysł na ciekawy event integracyjny nie zawsze przychodzi łatwo, szczególnie, jeśli pragniemy zaskoczyć naszych gości niebanalnym scenariuszem i doborem ciekawych rozwiązań teambuildingowych. Przykładem takiej imprezy jest event w stylu brytyjskiego programu rozrywkowego “Total Wipeout”.

Jednak, zanim przejdziemy do szczegółów, przypomnijmy, na czym dokładnie polega ów show. Uczestnicy serii “Total Wipeout” albo “Wipeout UK” są poddawani wielu testom zręcznościowym na specjalnie zaprojektowanych, gumowych torach przeszkód, przypominających tory stosowane podczas zajęć sprawnościowych żołnierzy. W grę wchodzi więc bieganie, czołganie się, skakanie, przeciskanie się, turlanie oraz inne czynności, dzięki którym, uczestnicy zabawy zbliżą się do zwycięstwa. Natomiast, w przypadku porażki, upadku lub wywrócenia się, taki uczestnik wpada zwykle do basenu wypełnionego wodą, plastikowymi piłeczkami lub błotem. Oczywiście, dane ćwiczenia należy wykonać w możliwie najkrótszym, możliwym czasie.

Przygotowanie tak zaawansowanego toru przeszkód w ramach Twojej imprezy integracyjnej, może być zatem świetnym pomysłem, dzięki któremu zaprezentujesz się jako osoba nieschematyczna, dbająca o dobrą zabawę Twoich gości i dysponująca gamą interesujących scenariuszy. Mimo najszczerszych chęci z Twojej strony, organizacja gry integracyjnej opartej na serii “Total Wipeout”, może jednak stanowić problem natury finansowej, czy logistycznej – szczególnie jeśli zamierzasz zaprosić wielu gości. Nie musisz jednak w zupełności porzucać swoich planów. Możliwe, że po prostu potrzebujesz pomocnej dłoni, dzięki której wprowadzisz swój plan w życie. Taką pomoc, może zaoferować Ci firma Whatevent.

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która od lat zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju eventów, a życzenia naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów, jesteśmy gotowi udzielić Ci profesjonalnego doradztwa oraz wszelkiego wsparcia, jakiego potrzebujesz. Jeśli zainteresował Cię pomysł organizacji eventu w stylu “Total Wipeout”, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Target imprezy

Impreza w stylu “Total Wipeout” polecana jest przede wszystkim uczestnikom pełnoletnim, z uwagi na zadania wymagające od nich pewnej kondycji fizycznej. Z uwagi jednak na gumowe konstrukcje pułapek i przeszkód, zabawę możemy również śmiało polecić osobom młodszym i dzieciom. Rzecz jasna, taki scenariusz, wymagać będzie od Ciebie wprowadzenia pewnych zmian, gwarantujących pełne bezpieczeństwo uczestniczących w zabawie pociech. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tej kwestii, firma Whatevent, zobowiązana jest Ci pomóc wybrać najlepszą, możliwą opcję.

Dlaczego akurat “Total Wipeout”?

Celem każdej imprezy integracyjnej jest jak najlepsze zgranie w przyszłości pracującej ze sobą drużyny, grupy uczniów, studentów lub pracowników. Będąc szefem firmy lub organizacji, powinieneś mieć szczególnie na uwadze osiągnięcie tego celu, bowiem lepiej zintegrowany ze sobą zespół skutkuje lepszą efektywnością pracy.

Głównym plusem przygotowania imprezy w stylu “Total Wipeout” jest fakt, że wymagałaby od uczestników wysiłku fizycznego, a co za tym idzie, ogromnego zaangażowania i oddania. W konsekwencji, szef, mógłby ocenić swoich przyszłych pracowników, nie tylko pod kątem sprawności fizycznej, sposobu, czy skuteczności w rozpracowywaniu toru przeszkód, ale również pod kątem akceptacji własnej porażki, czy sukcesu innych. W końcu, nie zawsze każdy projekt, czy przetarg w pracy kończy się sukcesem, więc umiejętność wypracowania odpowiednich reakcji na niespodziewane zmiany oraz ewaluacji swoich zalet, ale też i wad, jest bardzo cenną cechą każdego, dobrego pracownika.

Jeśli jednak masz wątpliwości, co do zalet gry integracyjnej w stylu “Total Wipeout”, zachęcamy do kontaktu z firmą Whatevent. Oprócz zapewnienia materiałów i niezbędnych akcesoriów do rozgrywki, oferujemy również profesjonalne doradztwo, w oparciu o które pozbędziesz się swoich wszelkich wątpliwości.

Wybór odpowiedniej lokalizacji

Jeśli cel imprezy i liczbę gości masz już dokładnie określone, powinieneś zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się Twój event. Z uwagi na duże rozmiary oferowanych przez nas torów przeszkód, zalecamy, abyś wybierał miejsca na otwartym terenie. Mogą to być tereny podmiejskie, boiska, plaże nad rzeką, jeziorem, czy morzem. Zalecamy też organizację takiego eventu w okresach ciepłych, ponieważ Twoi goście często będą wpadać do wody. W przypadku, gdy będziesz miał wątpliwości, co do wyboru odpowiedniej lokalizacji eventu, zachęcamy do kontaktu z firmą Whatevent. W oparciu wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów, pomożemy Ci w wyborze i wynajmie miejsca, w którym mógłbyś zorganizować imprezę w stylu “Total Wipeout”.

Gumowe zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i zmiotki

To, co sprawia uczestnikom gry największą frajdę, to, rzecz jasna, przechodzenie torów przeszkód. Te gigantyczne konstrukcje, składające się z licznych zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych, karuzel, huśtawek, zmiotek i innych pułapek, z pewnością przyniosą Twoim gościom mnóstwo radości, jak i wyzwań sprawnościowych. Dodatkowo, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo uczestnikom zabawy, wszystkie elementy wykonane są z gumy, a u ich podstawy mieszczą się baseny, które będzie można wypełnić wodą, plastikowymi piłeczkami, czy błotem, w celu amortyzacji upadku przegranych.

Wynajem, czy kupno tych konstrukcji, z pewnością będzie wiązało się z wydatkiem, a ich ogromne rozmiary, będą stanowić wyzwanie logistyczne dla potencjalnego organizatora. Jednak, również w tej kwestii, firma Whatevent może Ci udzielić wsparcia. Oprócz doradztwa w doborze odpowiednich segmentów na Twoją imprezę, zapewnimy również ich szybki i bezpieczny transport na miejsce Twojego eventu, a wszystko to, po wyjątkowej cenie.

Poniżej, przedstawiamy przykładowe tory przeszkód, które możesz u nas wynająć:

● Klawisze (zawodnicy biegną po poprzecznych belkach przypominających klawisze, z których niektóre zapadają się po wejściu na nie)
● Huśtawki (dwa elementy przypominające platformy)
● Zmiotki (uczestnicy biegną na torze znajdującym się nad wodą i muszą uważać na spychające ich ramiona)
● Duże kule (wielkie, gumowe kule, których ogromny rozmiar utrudnia ich ominięcie na torze, co w konsekwencji może łatwo zakończyć się upadkiem do wody)
● Ściana rękawic (zawodnicy idą wzdłuż ściany, w której zamontowane są spychające ich do wody rękawice)
● Trapez (rodzaj uchwytu, którego muszą złapać się zawodnicy i za jego pomocą wylądować na mecie)
● I inne

Jeśli planujesz event tematyczny, nasza agencja może również zaoferować Ci specjalne zestawy tematyczne (szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych), takie jak:

● Zestaw “Skarb Piratów” (konstrukcje imitujące elementy statku pirackiego, palm, skrzyń i rekinów)
● Zestaw “Zamek” (zestaw przypominający konstrukcję zamku rycerskiego, z bramą, basztami i pałacem ze zjeżdżalnią)
● Zestaw “Dżungla” (zestaw z lianami do wspinania, drzewami, grotami skalnymi i… dzikimi zwierzętami)
● I inne

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja imprezy integracyjnej, ale masz wątpliwości, czy podołasz w jej przygotowaniu, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z firmą Whatevent! W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży organizacji różnego rodzaju imprez, jesteśmy w stanie zaoferować Ci wyłącznie najlepsze rozwiązania. Ufając nam, łączysz profesjonalizm wykonania z ogromną satysfakcją końcową z udanej imprezy! Po więcej informacji odnośnie firmy Whatevent i jej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem 786 222 223 lub pod adresem mailowym kontakt@whatevent.pl. Pozostałe przykłady naszej oferty, są dostępne do wglądu na naszej stronie internetowej www.whatevent.pl.