Ciemność, cisza, którą co kilka chwil przerywa dziwne, groźne podszeptywanie. Wycie wilków za oknem, zegar wybijający północ i podmuchy silnego wiatru zwiastującego burzę – czyż nie brzmi to, jak początek horroru lub bogatej w przerażające fakty powieści?

Jeżeli chcesz dostać rolę w tym filmie albo zostać bohaterem przerażającego opowiadania to mamy dla Ciebie angaż. Impreza, która w rzeczywistości będzie wieczorem prawdziwych duchów, znanych do tej pory z przyprawiających o gęsią skórkę horrorów.

Duchy na życzenie – przywdziej odpowiedni strój

Duch Kata, Diabła, Wampira, a może Anioła lub pająka? Wybierz swoją postać, zaproś inne przyjazne Ci duchy i razem zróbcie hałas w okolicy. Potargane i brudne stroje, niechlujne, przerażające fryzury, rozmazany makijaż i znaki rozpoznawcze, symbolizujące prawdziwe oblicze ducha. Teraz czas na moc frapujących atrakcji i zabaw, które przyprawią wszystkich o gęsią skórkę i przy okazji dadzą masę frajdy.

Park rozrywki dla duchów

Konkurencje, w którym możecie się prześcigać są rozmaite. Poniżej znajdziesz listę kilku najwspanialszych. Przeanalizuj ją i wybierz kilka zabaw, które szczególnie Ci się podobają.

  1. Lot” na miotle na Łysą Górę.

  2. Gra w kości – przegranego zabiera duch śmierci.

  3. Wchodzenie po schodach z przeszkodami, strzeżonych przez ducha pająka.

  4. Ścinanie głów – nadmuchane balony próbujemy przebić toporem.

  5. Walka o życie – wyznaczenie czasu na wypicie przez słomkę soku. Kto to wypije pierwszy dostanie eliksir życia, kto ostatni zostaje zamieniony w ducha wampira przez Draculę.

Posiłki dla błąkających się w zaświatach

Duchy także potrzebują sutego pożywienia. Zadbaj o to, by było dla nich atrakcyjne i smaczne. Pieczony kurczak z frytkami i ketchupem, soki pomidorowe, zupa krem z dyni, czy czerwone wino – krwiste i sycące.

Do tego oczywiście przydadzą się upiorne dekoracje – maskotki nietoperze, świeczniki w kształcie czaszek, czarne koty na poduszkach i kocach, kapelusze Czarownic, miotły albo nawet topory, czy dynie, z których dymią się kadzidła. Upiornej zabawy!