Owoce są nie tylko niezwykle zdrowe, ale i smaczne. Są doskonałym rozwiązaniem do osób lubiących słodycze. Owoce są naturalnie słodkie i nie szkodzą tak, jak cukry dostępne na pułkach sklepowych pod postacią słodyczy. Bankiety owocowe mogą być przeznaczone szczególnie dla osób posiadających swoistą dietę – na przykład angażującą tylko warzywa i owoce.

Dlaczego dieta jest tak ważna?

To ona determinuje całe nasze zdrowie, a więc i samopoczucie. Jest niezwykle ważne, jak się odżywiamy, ponieważ to może też wpłynąć na nasz humor i emocje. Owocowe szaleństwo z pewnością dostarczy Wam mnogość witamin i uśmiechu, bo przecież kto nie lubi owoców? Owoce dają wiele możliwości. Można z nich robić sałatkę, ciasto, koktajle, napoje, przeciery, sosy, tarty, desery, nawet chleb i wiele więcej! Widzicie więc, że bankiet w stylu owocowym będzie prawdziwą kulinarną przygodą, której na pewno nie pożałujcie, już my o to osobiście zadbamy!

Do kogo adresowana jest oferta?

  1. dla wegetarian, frutarian i witarian
  2. dla osób lubiących dietę warzywną i owocową
  3. dla osób niebojących się nowych wyzwań i smaków
  4. dla osób lubiących to, co zdrowe i pożywne
  5. dla osób zakręconych na punkcie zdrowego żywienia
  6. dla tych, którzy pragną być zaskoczeni ciekawa kuchnią
  7. dla osób lubiących przygody

Cały nasz świat to eventy – także te owocowe. Banany, gruszki, pomarańcze, a nawet maliny czy arbuz – wszystkie uwielbiamy i wszystkie z pewnością pojawią się na imprezie! Jeśli oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie, to dajcie nam znać. Jesteśmy tu po to, aby stawić czoła Waszym potrzebom i uczynić świat eventów lepszym. Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, ale piszcie do nas lub dzwońcie, a na pewno się dogadamy! Serdecznie zapraszamy!