Piękny, biały puch za oknem wygląda bardzo kusząco i zdecydowanie skłania do ucieczki myślami na śnieżne stoki. W takim wypadku jedyną możliwością zamiany myśli na czyny jest zorganizowanie zimowej integracji. Nasza agencja, jako specjalista w tej dziedzinie, zabierze waszą firmę na wspaniałą wyprawę z zimowym szaleństwem w tle.

Koniaków przyciąga nie tylko tradycyjnym rękodziełem

Beskidy to piękne pasma górskie, a mieszcząca się tam malutka wioska – Koniaków – na pewno nikomu nie jest obca. Bo kto nie słyszał o oryginalnych koronkach koniakowskich? Oprócz możliwości obejrzenia i podpatrzenia tego rękodzieła, miejsce to oferuje całkiem ciekawe atrakcje dla miłośników białego szaleństwa. Przede wszystkim warto skorzystać z oferty Ośrodka Narciarskiego Ski Ochodzita. Znajdziemy tam pomad cztery kilometry tras łatwych i średnio trudnych oraz wyciąg orczykowy. Daje to nam możliwość wciągnięcia w zabawę również osoby, które nigdy nie miały do czynienia z nartami. Nasi animatorzy i instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i zagwarantują niezapomnianą zabawę. Skorzystać będzie można także ze SnowParku. Scenariusz eventu będzie obejmował szereg gier i zabaw ściśle związanych z budowaniem współpracy i pozytywnych relacji w zespole. Oczywiście wszystko zostanie zorganizowane ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności uczestników. Rozegrane mogą zostać zawody niczym slalom gigant, tory przeszkód, czy też zadania grupowe, wymagające umiejętności rozwiązywania zagadek, sprytu i działania pod presją czasu. Rozgrywki z pewnością umili wizyta w Barze „Szałas”. Ciepła herbata czy kawa oraz specjały kuchni góralskiej będą wspaniałym dopełnieniem zimowego szaleństwa. Koniec dnia zwieńczy wręczenie nagród zwycięzcom rywalizacji, a także impreza taneczna przy muzyce granej przez prawdziwą, góralską kapelę.

Organizacja eventu z Whatevent

Dlaczego warto wybrać naszą agencję do organizacji zimowej integracji? Powodów jest bardzo dużo, a najważniejsze z nich to nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie podparte referencjami. Organizowanie tego typu wydarzeń to nasza pasja, dzięki czemu możemy zagwarantować wspaniałą atmosferę, dużo humoru i kreatywne pomysły. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom, kierując się hasłem – „nie ma rzeczy niemożliwych”. Wybierz imprezę z nami i przekonaj się, że to najlepszy możliwy wybór.