Obecnie imprezy integracyjne stają się tradycją każdej renomowanej i profesjonalnej firmy. Dobre samopoczucie pracowników przekłada się na wydajność w pracy, co zauważa co raz więcej pracodawców. Organizacja takiego wydarzenia ma na celu nie tylko poprawę humorów, ale także odstresowanie, zmotywowanie zespołu oraz zintegrowanie poszczególnych jednostek. Impreza integracyjna jest też doskonałym pomysłem na wynagrodzenie pracowników za wykonaną pracę czy osiągnięcie wysokich wyników.

Atrakcje terenowe na imprezy integracyjne

Podstawą do zorganizowanie ciekawej i udanej imprezy integracyjnej jest pomysł oraz plan działania. Wiosna i lato to doskonała pora na zorganizowania takiego wyjazdu integracyjnego. Biorąc pod uwagę sprzyjającą aurę możemy zdecydować się na zorganizowanie różnorakich atrakcji w plenerze.

Jeśli wiemy, że nasi goście są fanami adrenaliny i sportów samochodowych to możemy przemyśleć opcję wyścigów gokartowych lub offroad. Pierwsza opcja jest komfortowa ze względu na dowolność lokalizacji- miejsce realizacji nie ma dla nas żadnego znaczenia, zbudujemy tor dla Ciebie na każdej wolnej powierzchni. Z kolei przejazdy samochodami terenowymi są nieco mniej spotykaną rozrywką, dzięki czemu będziemy mieć większą gwarancję, że wielu z naszych gości nie próbowało jeszcze tego sportu. Dużym plusem offroad’u jest także zróżnicowanie przejazdów- od dzikich przepraw błotnych po spokojne przejażdżki krajobrazowe.

Kolejnym fajnym pomysłem na atrakcje w terenie są przejażdżki konno. Profesjonalnie zorganizowany trening jeździecki oraz opieka trenera sprawią, że każdy z gości spróbuje swoich sił w tym sporcie. Obcowanie z naturą i zwierzętami to dobra metoda na pozbycie się stresu wśród pracowników.

Spotkania integracyjne

Wybierając atrakcje dla naszych gości powinniśmy zorientować się w ich zainteresowaniach, dzięki czemu unikniemy gaf. Do popularnych atrakcji terenowych wybieranych na imprezy integracyjne zaliczamy także strzelanie z łuku czy paintball. Oba z tych zajęcć wymagają pobudzenia w sobie ducha rywalizacji i sprawnego oka. Gry, w których uczestnicy pobijają wzajemnie swoje rekordy to doskonały sposób motywacji i integracji.

W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych rozrywek terenowych. Do najchętniej wybieranych przez naszych gości możemy zaliczyć także spływy kajakowe, golf czy turnieje gier zespołowych. Każda propozycja z naszej oferty to nie tylko sposób na zabawę i integracje dla naszych gości, ale także ich bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji.