Symulator jazdy konnej

2021-10-10T20:48:25+02:0009 października 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Jazda konna może być nie tylko ciekawym i relaksującym hobby, ale także sposobem na życie, które realizuje się  poprzez liczne konkursy i pokazy jeździeckie, a także szkołę nauki jazdy konnej dla dzieci (lub dorosłych). Są jednak ludzie, którzy z różnych przyczyn nie mogą doświadczyć tego na własnej skórze. Może być to spowodowane alergiami, lękiem przed jazdą lub lękiem wysokości etc. Dla takich osób, mamy ofertę specjalną – dostosowaną dla nich – symulator jazdy konnej.

Okazje, na których zabawa w jazdę konną może przynieść uczestnikom wiele radości:

  1. Urodziny zapalonych pasjonatów koni i jeździectwa – z pewnością znajomi takich osób zawsze zastanawiali się, jak to jest, obcując ze zwierzęciem całe dnie. W końcu będą się mogli przekonać, nawet jeśli mają lęk wysokości lub alergię na sierść zwierząt, symulator jazdy konnej zupełnie wyklucza takie czynniki. Dzięki temu, przyjaciele w końcu będą mogli poznać pasję solenizanta w sposób bezpośredni i na własnej skórze,
  2. Eventy związane z końmi i jeździectwem – mogą posłużyć temu, by uczestnicy wydarzenia mogli doświadczyć jazdy. W związku z tym, że symulator jest mobilny, nie ma obawy, że jakakolwiek impreza będzie się mogła obyć bez niego.
  3. Eventy w stylu kowbojskim – wszak to właśnie amerykańscy kowboje opanowali sztukę jeździectwa do perfekcji,
  4. Imprezy w stylu amerykańskim – nie tylko stylizowane na świat współczesny, ale także dotyczący dawnych Indian, którzy obcowali z dzikimi rumakami na dziewiczych terenach Colorado czy Texasu.

Co różni symulator jazdy konnej od realnego obcowania ze zwierzęciem?

  1. sierść może uczulać, a symulator nie
  2. zwierzę w długotrwałych warunkach eventu może się męczyć
  3. symulator jest w pełni mobilny i nie potrzebuje paszy
  4. symulator, dzięki zabezpieczeniom, daje pełnię bezpieczeństwa

Można wyróżnić cwał, kłus, step… a my galopujemy, proponując nowe rozwiązania na różnego rodzaju okazje, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Nie czekajcie – łapcie za lejce i sprawdźcie, jak działa symulator jazdy konnej, a być może dzięki temu odkryjecie swoją nową pasję? Zapraszamy do kontaktu!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE