Impreza na wolnym powietrzu

Zorganizowanie wydarzenia w plenerze, kiedy pora roku jest ciepła, a aura sprzyja, to doskonały i każdorazowo trafiony pomysł. Imprezy tego rodzaju cieszą się nieustannie wysoką popularnością wśród uczestników. Zwykle są to festyny, festiwale o różnej tematyce, koncerty, często wzbogacone o odpowiednie atrakcje tak dla dużych, jak i małych gości. Jedną z takich atrakcji, a jednocześnie formą wypoczynku, która idealnie wpasuje się w klimat zabawy pod gołym niebem, jest piknikowanie.

Piknikowanie we wspólnym gronie

Piknik to rodzaj rekreacji, popularny jest zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, choć można to zjawisko zaobserwować i w Polsce. Polega na spożywaniu posiłku na świeżym powietrzu, dlatego – jako z definicji atrakcja odbywająca się na zewnątrz – nada się znakomicie na event typu open air. Tradycyjnie do piknikowania używa się kocy, rozkładanych na trawnikach.  Na wydarzeniu piknik sprawdzi się fantastycznie jako atrakcja sama w sobie, ale również jako strefa  relaksu i odpoczynku  od wrażeń. Można też połączyć go na przykład z degustacjami, co jest jego dodatkowym atutem.

Wszystko, co niezbędne na piknik

Do zorganizowania pikniku potrzebne będzie kilka niezbędnych elementów. Koce nie zawsze są dobrym rozwiązaniem i nie zawsze dysponuje się odpowiednią ilością miejsca do ich rozłożenia, dlatego lepiej będzie postarać się o praktyczne stoły, ławy i krzesła. Potrzebne będą także namioty i parasole, by chronić od mocnego słońca i niespodziewanego letniego deszczu. Najważniejsze jest jednak jedzenie. Do jego przygotowania przydadzą się grille, tak popularne wśród naszych rodaków. Żeby zapewnić sobie najwyższą jakość piknikowych dań, zarówno tych grillowanych, jak i innych, najlepiej będzie zamówić stosowny catering u sprawdzonego źródła.

Jakość i profesjonalizm!

Jak widzimy, jeden piknik wymaga wielu przygotowań i sprzętów, a zorganizowanie go może wydawać się trudne. Nie należy się jednak zniechęcać: po to istnieje agencja eventowa Whatevent, by wszystko uczynić prostym i możliwym! Oferujemy na wynajem kompletny zestaw piknikowy do wykorzystania na dowolnym wydarzeniu. Specjalnie dla Ciebie zbierzemy wszystkie potrzebne elementy, a nawet dostarczymy je i rozstawimy na miejscu. Zajmiemy się także cateringiem i innymi szczegółami, tak żebyś Ty o nic nie musiał się martwić. Zostaw to nam – zrealizujemy Twoją wizję w stu procentach!