Zima sprzyja wyjazdom na południe naszego kraju, w góry i na narty. Dlatego tak wiele przedsiębiorstw decyduje się organizować wyjazdy integracyjne w tym okresie. Dzięki zróżnicowanym kategoriom rozrywek w górzystych terenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wraz z pracownikami możemy spędzić chwile pełne przygód i naładować bateria. Jednak to nie wszystko. Taki integracyjny event sprzyja też zacieśnianiu koleżeńskich więzi i bliższemu poznaniu się. Jak go zorganizować? Co można robić w górach zimą?

W góry na narty – pomysł na integracyjny weekend

Pomysł jest o tyle ciekawy, że nawet osoby, które nigdy nie jeździły na nartach będą zachwycone. Wiele firm organizuje kursy grupowe, podczas których możemy zdobyć umiejętności pozwalające na ciekawą rozrywkę i zmagania na stoku.

Wyjazd na narty i szkolenie

Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, możesz zaplanować szkolenie w górach i po godzinach nauki zabrać swoich pracowników na narty. Dzięki temu, nie będą oni znużeni wyjazdem – wręcz przeciwnie, więcej się nauczą i z większym zaangażowaniem podejdą do szkolenia.

Inne pomysły na wyjazd integracyjny w góry

Mróz i chłód nie będą Wam straszne, jeżeli po udanym wypadzie na narty, dacie się na mówić na grzańca przy kominku i odpoczynek w towarzystwie najlepszych gier planszowych. Na wieczór hotelowe SPA i z tak doładowanymi bateriami można pełna parą wracać do służbowych obowiązków, po weekendzie.

Kolejny pomysł to zabawa w poszukiwaczy skarbów. Ukryjcie w lesie rekwizyty, sporządźcie plan, mapę i do dzieła – witaj przygodo. Pamiętajcie również, by zwycięzców nagrodzić gromkimi brawami i drobnymi upominkami.

Jak zorganizować taki wyjazd?

Agencja eventowa pozwoli Wam bez stresu przeżyć pełne wrażeń dni na imprezie integracyjnej w górach. Wszystko będzie w ich rękach, a Wam pozostanie jedynie wyśmienita zabawa. Zorganizują cały wyjazd wraz z atrakcjami i noclegiem. Brzmi idealnie? W takim razie korzystajcie do woli i bawcie się wyśmienicie!