Planeta Małp to kultowa seria filmów amerykańskich, opowiadających o przejęciu świata przez małpy. Odległa przyszłość i nowy ład zaowocował rządami tych inteligentnych stworzeń. Ten motyw skradł serca wielu ludzi, ponieważ jest tak nietypowy, ciekawy i w sumie łatwo możemy sobie go wyobrazić. Warto więc wziąć udział w integracji w takim stylu, bo wszyscy uczestnicy z pewnością zapamiętają ten event na długo!

Jakie mamy must-have tej imprezy?

  1. symulator lotu w kosmos – bo jest to konieczny element do przejmowania świata i odbywania podróży międzygalaktycznych.
  2. desery i przekąski w stylu małp – a więc suflety bananowe, sałatki owocowe, leśne wytrawne przekąski i kolorowe napoje, aby przybliżyć Wam ten kosmiczny świat także z perspektywy smakowej.
  3. interaktywne dekoracje, nawiązujące do fantastyki, dzięki którym będziecie mogli poczuć, że jesteście częścią tego świata przedstawionego!
  4. strefa relaksu dla małp – w której znajdziecie mnogość gier i zabaw, które z pewnością doskonale zintegrują Waszą ekipę!

Wcielanie się w inne postaci jest świetne!

Nowe role, które dostajemy na takiej imprezie mogą wystrzelić naszą wyobraźnię w kosmos! Dzięki temu rozluźniamy się i nabieramy dystansu do samych siebie, jak i naszych współpracowników. Jest to ważne, aby rozładować napięcie, nauczyć się lepszej komunikacji i otworzyć przed samymi sobą. Dzięki temu zacieśniamy więzi i stwarzamy wspólne konteksty, które dostarczają nam nowych okazji i tematów do rozmów. Wspólne doświadczenia budują, a nie dzielą. Dlatego warto się integrować w niebanalnym stylu!

Nasza firma posiada rozbudowane kompetencje, które sprawią, że nasi klienci zawsze są stawiani na pierwszym miejscu. Zawsze bierzemy pod uwagę ich indywidualne i specyficzne kompetencje, nawet jeśli wymagają modyfikacji albo zmiany w naszych ofertach. Jeśli potrzebujecie czegoś nietypowego – śmiało pytajcie, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyście wyszli z tej współpracy usatysfakcjonowani!