Scenografia w stylu Cruelli de Vil

2021-12-02T20:59:48+01:0012 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Scenografia|

Najnowszy film Disneya obudził niejedną emocję w odbiorcach. Film jest nie tylko dziełem muzycznym, ale i fabularnym a także kostiumowym. Bo o kostiumy tu chodzi. Główna bohaterka marzy o tym, aby projektować, szyć i robić wielką karierę w środowisku projektantów mody. Ma niezwykły talent i zostaje dostrzeżona przez wielkie postaci z obszaru, w którym działa. Scenografia w stylu filmu Cruella de Vil, łączy w sobie dwa elementy – krawiectwo oraz biało-czarny motyw dalmatyńczyków. Jest to połączenie nietypowe, ale właśnie takie uwielbiamy. A Wy?

Jakie elementy musi zawierać scenografia w stylu najnowszego filmu z Emmą Stone w roli głównej?

  1. manekiny – są one przedmiotem na którym tworzy się niejedno dzieło sztuki. Dzięki nim, artysta może dopasować materiał do ludzkich proporcji.
  2. maszyna do szycia – pozwala na złączenie wszystkich elementów w jedną całość i
  3. motyw dalmatyńczyków –
  4. angielskie flagi – całość akcji toczy się właśnie w tym kraju –

Na jakie okazje można sobie zaserwować scenografię w stylu Crueli de Vil?

  1. bal maskowy – który był jedną z najważniejszych scen filmu, dzięki temu, będzie się można wcielić w każda postać z filmu.
  2. bal przebierańców – a Cruella przebierać się uwielbiała – nic dziwnego, każdy projektant ma kreację na wiele różnych okazji.
  3. eventy kinematograficzne – bo branża filmowa inspiruje do wielu innych aktywności i przedsięwzięć. A te – napędzają mnogość eventów, na których można wykorzystać motyw dalmatyńczyków i nie tylko!

Cruella Demon… Postać kontrowersyjna i nietuzinkowa. Inspiruje swoją pewnością siebie i ekstrawaganckim stylem. Miłośniczka dalmatyńczyków i czarno-białego motywu. Scenografia utrzymana w tej konwencji ma szanse powodzenia dlatego, że łączy w sobie zarówno klasycyzm, jak i nowatorskość. A taka mieszanka to gratka dla małych i dużych. Jeśli w związku z tym, macie do nas jakiekolwiek pytania – pytajcie śmiało. Nasz odpowiedź z pewnością będzie dla Was satysfakcjonująca. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE