„Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”, śpiewał Cezary Makiewicz, a sama piosenka stała się sztandarowym elementem corocznego Pikniku Country organizowanego w tym miejscu. W Whatevent lubimy jednak przełamywać schematy, dlatego bez problemu zajmiemy się przygotowaniem pikniku w stylu country, gdziekolwiek zechcesz. Wiemy, dokąd rzekomo prowadzą wszystkie drogi, ale dokąd zaprowadzi nas Twoja wyobraźnia?

Festiwal w rytmie muzyki country

Piknik w stylu country jest wydarzeniem muzycznym, na którym prezentują się wykonawcy tego gatunku. Country to odmiana muzyki rozrywkowej, która wywodzi się z USA, z pierwszego dziesięciolecia XX wieku, a początek dały jej ballady kowbojskie wędrownych grajków. Utwory opierają się na dość prostej, ale dynamicznej melodii, natomiast teksty piosenek najczęściej nawiązują do zwykłych, codziennych spraw, ale również i interesujących przygód.

Główny punkt imprezy i jednocześnie największą atrakcję stanowią występy solistów i zespołów. Muzyczny piknik zwykle daje też możliwość promocji talentów nieco mniej znanych, lokalnych artystów. Koncerty to najważniejsza, choć nie jedyna forma rozrywki, którą oferuje festiwal country. W programie wydarzenia mogą znaleźć się również inne atrakcyjne aktywności, takie jak konkurs country karaoke, zawody taneczne line dance, konkurs na najlepsze kowbojskie przebranie, pokaz sztuki jazdy konnej, interaktywny symulator byka czy wystawy rzemieślnicze ze stoiskami z ręcznymi wyrobami do nabycia. Wszystkie te aktywności są integralną częścią wydarzenia w stylu country i przyciągają jego entuzjastów, tworząc atmosferę pewnego rodzaju wspólnoty zgromadzonej wokół tej kultury.

Organizując masowy event, nie można zapomnieć o zapewnieniu uczestnikom smacznych przekąsek. Oto kilka pozycji, które warto umieścić w menu:

  • nachosy z sosem serowym, guacamole i salsą;
  • hamburgery z wołowiną;
  • szaszłyki z grilla;
  • kurczak w chrupiącej panierce;
  • kolby kukurydzy z masłem.

Western z Whatevent

Nasze usługi obejmują organizację zarówno otwartych imprez masowych, jak i zamkniętych firmowych pikników. Przygotowywana przez nas oferta ma charakter modułowy, co pozwala na jej dowolną modyfikację, w zależności od Twoich preferencji czy dostępnego budżetu. Nie czekaj więc i popłyń z nurtem muzyki country, by stworzyć fantastyczne wydarzenie inspirowane kulturą Dzikiego Zachodu.