Kilka chwil w Wiecznym Mieście – wycieczka firmowa w ramach spotkania z wielką historią

Wycieczka firmowa to inicjatywa, która nierozerwalnie musi (oprócz czołowego założenia integracji i wzmocnienia siły w grupie), wiązać się również z zagłębieniem w lokalną kulturę, próbą jej zrozumienia i uchwycenia tego niepowtarzalnego “czegoś”, co tkwi tylko w niej. Stąd też kluczowym elementem w logistycznym planowaniu wyjazdu tego typu jest wzbogacenie go o regionalne “lekcje” smaku i tradycji, które w konsekwencji mają stanowić pewną formę edukacji poprzez doświadczenie autentycznego kontaktu z aspektami historycznymi, kulturalnymi bądź kulinarnymi, właściwymi tylko dla danego kraju lub miasta. Propozycją naszej firmy na docelowy kierunek wyjazdu integracyjnego jest Rzym– majestatyczne Wieczne Miasto, w którym początek cywilizacji europejskiej spotyka się z niebanalną ofertą gastronomiczną i wypoczynkową. To opcja wprost idealna dla wszystkich tych, którzy cenią sobie czerpanie garściami z podróży wrażeń estetycznych, mentalnych, kształtujących nasz ogląd świata na nowo.

Rzym – serce Włoch, serce Europy

Rzym jest niezwykle popularną destynacją turystyczną głównie w miesiącach letnich, dlatego naszą rekomendacją jest zorganizowanie wycieczki firmowej we wrześniu, październiku, albo na początku wiosny. Wtedy można naprawdę poczuć tego indywidualnego ducha Wiecznego Miasta, zachłysnąć się nim i zatrzymać na dłużej w sobie. W naszej ofercie nie może zabraknąć również namacalnego obcowania z niepowtarzalnym, włoskim stylem życia – a to wszystko ukryte w postaci wielu atrakcji. Sprawdź, co według nas powinno znaleźć się w priorytetowych inspiracjach na wycieczkę firmową do Rzymu!

  • zwiedzanie starożytnej części miasta: Koloseum, Forum Romanum, Kapitolu
  • Watykan – wraz z Placem i Bazyliką św. Piotra,
  • pieszy rajd po najpiękniejszych i najbardziej zabytkowych placach Rzymu: Piazza Navona z fontanną Quattro Fiume, Piazza Rotonda z Panteonem, Piazza Venezia, Piazza di Spagna
  • wieczorny spacer w okolicach słynnej Fontanny di Trevi (specjalny pokaz łączący niezwykłe efekty świetlne i wodne),
  • wieczorna degustacja włoskich specjałów w jednym z mniejszych, lokalnych barów,
  • wizyta w zabytkowych starożytnych termach,
  • degustacja wszelkich możliwych rodzajów włoskiej kawy na wzgórzu Eskwilin

Uwiódł Cię nasz pomysł na wycieczkę firmową? Jeśli tak, zachęcamy do szybkiego kontaktu! Jesteśmy w stanie od razu podjąć rozmowy z Tobą na temat organizacji!