Pomysłów na organizację imprezy integracyjnej zwykle jest tyle, ile głów obmyśla jej scenariusz. Jeżeli jednak chcesz, aby było to wydarzenie bardzo oryginalne i rzadko spotykane – zgłoś się do naszej agencji. Oprócz pomysłu zapewnimy także jego realizację. I tak zaproponować możemy coś, co naprawdę widzi się niezbyt często, a mianowicie wynajem rolek i wrotek.

Impreza na więcej niż dwóch kółkach

Aby impreza na kółkach mogła się odbyć, trzeba wybrać do tego celu odpowiednie miejsce. Doskonale sprawdzą się tutaj różnego rodzaju boiska, stadiony, skate parki – czyli innymi słowy, jeździć na rolkach można wszędzie, gdzie podłoże jest do tego przystosowane. Jazda sama w sobie będzie już ciekawą rozrywką, jednakże zwracając uwagę na fakt, że to impreza integracyjna, rolki i wrotki można wykorzystać do gier i zabaw. Organizacja wyścigów czy też pokonywanie przeszkód sprawdzą się w tym celu doskonale. Wariantów na event jest sporo – cały może odbyć się na kółkach, ale także fajnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rolek i wrotek do jeden z integracyjnych konkurencji. Sztafeta na wrotkach? Dotarcie do danego punktu na rolkach? Pomysłów może być naprawdę wiele. Oczywiście oprócz wynajmu samych rolek i wrotek oferujemy także wypożyczenie sprzętu ochronnego – czyli kasków oraz specjalnych ochraniaczy na łokcie, dłonie i kolana. Jest to szczególnie przydatne, gdy udział w imprezie będą brały osoby, które nigdy nie miały do czynienia z tego typu sportem.

Wynajem sprzętu od Whatevent

Wynajem wrotek i rolek od naszej agencji sprawdzi się szczególnie w miejscach, które nie dysponują własną wypożyczalnią. Dodatkowo można liczyć także na udział w imprezie naszych instruktorów, którzy wytłumaczą i pokażą najlepszą technikę jazdy dla początkujących, a dla tych bardziej doświadczonych osób, zaproponują ciekawe triki. Jedno jest pewne – sprzęt, którym dysponujemy poddawany jest na bieżąco odpowiedniej konserwacji i każdorazowo sprawdzany, zanim trafi do wynajmujących. Decydując się na wynajem od agencji Whatevent, możesz być pewny najlepszej jakości oraz profesjonalnej i fachowej obsługi. Zawsze służymy poradą i specjalnie dla ciebie dobierzemy odpowiednie wyposażenie na twoją imprezę integracyjną.