Doskonałym pomysłem na oprawę imprezy firmowej może być wesoły klimat Tajlandii. Żeby zapobiec nudzie i postawić na cos nowego, warto wykorzystać w tym celu nietypowe – jak na imprezę – miejsce.  Miejsce, które w swej odmienności kryje szereg ciekawych rozwiązań
i elementów odprężenia dla pracowników.

Tajskie SPA

Można je zorganizować w miejscu przystosowanym do wykonywania tego typu zabiegów, ale doświadczone agencje eventowe bez problemu poradzą sobie z przeniesieniem SPA również do biura czy innej lokalizacji wytypowanej na imprezę. Sam tradycyjny masaż tajski pozwoli na odprężenie i zrelaksowanie, a także na pozbycie się stresu. Dodatkowo – co ważne – pobudza do działania. Tajskie SPA oferuje jeszcze wiele innych rytuałów m. in. masaż czekoladą czy olejkami z lawendy, trawy cytrynowej czy mandarynki. Ważne, aby do tego celu wynająć masażystów o odpowiednich kwalifikacjach. Dobra agencja będzie miała takie osoby w swojej ofercie, dzięki czemu nie stracisz czasu na poszukiwania.

Przekąski rodem z Tajlandii

Gdy już nasycimy zmysły cudownymi zapachami towarzyszącymi masażom, przychodzi czas na coś dla żołądka. Tutaj rozrywki dostarczą tradycyjne ciasteczka z wróżbami. Miłe dla oka i podniebienia będą egzotyczne owoce takie jak liczi, mango czy pitaja, które z pewnością przeniosą każdego uczestnika imprezy w ten wspaniały kraj orientu. Kucharze wyspecjalizowani w kuchni tajskiej zaserwują doskonale przygotowane dania z tamtego regionu – przykładowo zupa z krewetkami, makarony, curry czy dania z ryżu i owoce morza. Dopełnieniem menu będzie deser – lody tajskie pochodzące z wyspy Koh Phi Phi. Co jest specjalnego i niezwykłego w tych lodach? Otóż sam proces ich przygotowania to niesamowite show dla uczestników – nie mówiąc już o ich fenomenalnym smaku.

One night in Bangkok

Nikt nie powiedział, że na relaksie i jedzeniu ma zakończyć się impreza. Dobrze zorganizowana agencja, zabierze wszystkich uczestników na wycieczkę do roztańczonego kraju orientu. Bo Tajlandia to kraj, w którym wiecznie coś się dzieje, a każdy jest twoim przyjacielem.
W Bangkoku nocą króluje handel i uliczne imprezy. Tutaj w klimat pozwolą wprowadzić tzw. thai buckets – są to podawane w wiaderkach koktajle. Do tego dobre wino z tamtejszych regionów i szaleństwo do białego rana mamy zagwarantowane. O wszystko specjalnie dla was zadba nasza agencja – aby nic nikomu nie umknęło, a impreza odbyła się na najwyższym poziomie.