Paryż to miasto nie tylko romantyczne ale i nieco tajemnicze. Uwielbiamy je za kuchnię, modę i projektantów, za dobry styl i wieczne marzenia o pięknym wieczorze przy blaskach wieży Eiffela. Czujecie już ten klimat? My uwielbiamy tego typu vibe! Jeśli i Wy pragniecie dać nura w francuski sznyt, to doskonale trafiliście! Nasza firma z chęcią zabierze Was do dalekiej paryskiej uliczki, zakrapianej winem i rogalikiem, by w blasku księżyca podziwiać piękne światła zabytków. Jesteście gotowi? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie do końca!

Na jakie okazje akcenty paryskie nadadzą się wyśmienicie?

  1. Integracja firmowa w dobrym, eleganckim stylu w towarzystwie wina i sera
  2. Eventy nawiązujące do Francji – zarówno tej modowej, jak i podróżniczej i kulinarnej
  3. Wydarzenia podróżnicze, bo nigdy za wiele francuskiego sznytu
  4. Urodziny miłośniczki romantycznych wieczorów
  5. Jubileusz miłośnika Francji
  6. Wieczór filmowy lub modowy w firmie
  7. Pokaz mody

Co się składa na paryski styl?

Z pewnością w ramach takich dekoracji nie może zabraknąć stoiska z francuskimi czasopismami modowymi. Wszak Paryż słynie właśnie z różnej maści projektantów mody – to oni dyktują to, jak noszą się najwięksi dyktatorzy mody i ich naśladowcy. Dodatkowo, przekąski na takiej imprezie muszą obfitować w mnogość rogalików z czekoladą, na wtrwanie, z sosami czy owocami. Nie może też zabraknąć bagietek i najlepszych win. Mały wybieg albo scena nadadzą też wydarzeniu autentyczności, ponieważ może odbywać się na nich koncert muzyki francuskiej albo pokaz najnowszych dzieł mody. Dekoracje paryskie to też mnóstwo kwiatów i roślinności. Atrapy z wieżą Eiffela pozwolą przenieść się w prawdziwie Paryskie skwerki, bo widać ją przecież z wielu zakątków miasta.
Nasza firma z chęcią przeprowadzi Was przez niejedną podróż. Dzisiaj byliśmy jedną nogą w Paryżu – prezentując Wam jego dobroci i pozytywy. Serdecznie zachęcamy też do sprawdzenia naszych innych ofert, a zapewniamy, że na pewno znajdziecie tam to, czego dokładnie potrzebujecie. Jeśli zaś Wasze wymagania są specyficzne albo nietypowe, to napiszcie do nas lub zadzwońcie i wypytajcie o nasze możliwości. Podchodzimy do klientów indywidualnie, dzięki czemu potrafimy lepiej sprostać ich potrzebom. Do usłyszenia!