Lato jest niewątpliwie tą porą roku, która zachęca do wodnych wojaży. W takim właśnie charakterze warto zorganizować imprezę integracyjną lub inne, firmowe wydarzenie. Ogrom możliwości jakie otwiera przed organizatorem właśnie woda, sprawia, że taki event może być naprawdę niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Idealną formą zadbania o różne atrakcje wodne jest ich wynajem.

Różne rodzaje atrakcji wodnych

Z czym zwykle kojarzy się wodne szaleństwo? Jachty, motorówki, łodzie – stają się być standardem. Mniej wymagające będą także rowerki i kajaki. Są jednak sprzęty, które sprawdzą się wśród amatorów podniesionej adrenaliny. Obco dla niektórych brzmiące wakeboardy, flyboardy czy też kitesurfing mogą otworzyć przed uczestnikami zupełnie inne drogi rekreacji i wypoczynku. Innymi słowy każdy będzie mógł spróbować swoich sił na nartach wodnych, deskach surfingowych – i nie tylko, oraz deskach specjalnie skonstruowanych do… latania w powietrzu! Imprezy integracyjne to doskonałe okazje do organizacji ekstremalnych atrakcji, oczywiście pod okiem fachowców i wykwalifikowanych instruktorów. Wodna zabawa, przybierająca różne formy, może być źródłem inspiracji, a także podstawą do organizacji gier i konkurencji z zakresu team – buildingu. Pozwala także na wykreowanie określonych zachowań i budowę pozytywnych relacji w zespole współpracowników. Ciekawą formą rozrywki będzie organizacja zjazdów do wody „na byle czym”, co wcześniej drużyny same skonstruują z dostępnych materiałów. Fantastyczną zabawę oferuje zorbing – to nic innego jak ekstremalna walka z utrzymaniem równowagi w wielkiej, nadmuchiwanej kuli. Zasada jest jedna – im weselej, tym lepiej.

Wynajmij atrakcje z Whatevent!

Agencja eventowa Whatevent posiada w swojej ofercie szereg wodnych atrakcji na wynajem. Oprócz samego sprzętu, do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczonych instruktorów, którzy będą także czuwać nad przebiegiem zabawy. Oprócz atrakcji typowo wodnych, posiadamy szereg innych propozycji, które możesz sprawdzić ”tutaj”. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy fantastyczną ofertę specjalnie dla Ciebie. Namiary na nas znajdziesz w zakładce ”kontakt”.