Z utęsknieniem patrzysz w przeszłość? Cóż, trzeba przyznać, że minione lata miały swój urok. Wyjątkowego klimatu nie można odmówić także dawnym imprezom, szczególnie prywatkom z lat 90. 

Z chęcią poczułbyś jeszcze raz klimat takiej imprezy? Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, aby przenieść się w czasie i zaszaleć jak za dawnych lat.

Klimat lat 90.

Wyjątkowy klimat imprez z lat 90. urzekł wiele osób. Prywatki wspominają zarówno starsze, jak i młodsze osoby. Nic więc dziwnego, że imprezy w tym stylu są tak chętnie odtwarzane.

Prywatki z lat 90. to imprezy bardzo charakterystyczne. Swobodna atmosfera przeplatała się tam z elegancją w niewymuszonym wydaniu. Na imprezach pojawiały się zwykle same najbliższe osoby – zarówno z rodziny, jak i ze znajomych. Imprezy odbywały się oczywiście przy akompaniamencie muzyki. Bez wątpienia muzyka również nadawała wyjątkowego klimatu prywatkom z tamtych lat. Po pierwsze ze względu na dobór repertuaru, po drugie ze względu na sposób odtwarzania. Na prywatkach przewijały się różne gatunki muzyki – dwa charakterystyczne to rock i nowa fala. Muzyka najczęściej odtwarzana była za pomocą gramofonu.

Wystrój wnętrz w latach 90. był skromny, prosty. Były to pierwsze lata po upadku komunizmu w Polsce, z tego względu przepych ani bogactwo nie były widoczne. Tak samo proste, jak cała sceneria, były również potrawy czy alkohole. Kanapki, nieskomplikowane sałatki, wódka czy drinki z tonikiem – w tamtych latach zastępowało to wymyślne cateringi czy drink bary. 

Back to 90. – Whatevent

Marzy Ci się powrót do lat 90.? Zorganizujemy dla Ciebie imprezę, która w pełni odda ten niezwykły klimat minionych lat. Gwarantujemy, że poczujesz się jak na prawdziwej prywatce!

W jaki sposób przeniesiemy Cię do lat 90.? Zapewni to prosta, nienachalna scenografia. Skromny wystrój od razu przypomni Ci dawne lata. O muzykę zadba DJ lub zespół – według Twojego uznania. Z całą pewnością jednak wybrzmiewać będą same największe hity minionych lat. Przekąski i drinki również będą niezwykle proste i niewyszukane, bo to właśnie prostota jest kluczem do udanej imprezy w stylu lat 90. Skontaktuj się z nami, cofnij się w czasie i zaszalej na prywatce jak za dawnych lat!