Stoisko z ręcznie robionymi lodami

2021-07-22T00:47:00+02:0022 lipca 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Lody, szczególnie owocowe, kojarzą się z latem. Ochładzają, smakują i osładzają życie. Rynek dostarcza mnogość propozycji – mogą być one większe, mniejsze, ciepłe, zimne, na patyku, w rożku, z polewą lub bez, słowem – do wyboru do koloru! Chcielibyśmy Wam przedstawić pomysł na lody najlepszej jakości, czyli te, robione ręcznie. Czym się różnią od tych, pochodzących z masowej produkcji? Czy rzeczywiście mają inny smak, niż reszta? Co przemawia za tym, by przyjrzeć im się bliżej? Przeczytajcie do końca, a przekonacie się sami!

 

Dlaczego lody rzemieślnicze są lepsze, niż te z masowej produkcji?

Oczywiście – chodzi o jakość. Lody ręcznie robione charakteryzują się tym, że proponują smaki opracowane zgodnie z procedurą rzemieślnika – słowem – są oryginalne i niespotykane w innych miejscach. Dzięki temu są wyjątkowe i tworzone z niezwykłą starannością. Składniki lodów często pochodzą z lokalnych wyrobów, a więc bez dodatków konserwantów i elementów modyfikowanych sztucznie.

 

Na jakich typach eventów warto zaopatrzyć się w stoisko z ręcznie robionymi lodami?

  1. Związanych z kulinariami – zarówno na słodko, jak i wytrawnie, bo przecież nie każde lody są eksplozją słodyczy, niektóre z nich zawierają gorzki lub nawet kwaśny posmak,
  2. Przeznaczonych dla dzieci – ponieważ każde dziecko, niezależnie od wieku i pochodzenia, uwielbia lody!
  3. Związanych z letnią porą roku – ponieważ w zależności od pory roku, dane smaki i przekąski smakują inaczej, a te chłodne nadają się najlepiej na towarzystwo Słońca i lekkiego wiatru.

 

Jakie są najciekawsze połączenia smakowe, które są zupełnie niepopularne?

  1. lody waniliowo – cytrynowe z zastygającą czekoladą
  2. sorbet malinowy z pistacjami i orzechami
  3. gorzka czekolada z musem migdałowym i solą morską
  4. słony karmel ze skórką pomarańczy

 

Lody, dla ochłody! – wołali niegdyś sprzedawcy. My dzisiaj wołamy „lody dla każdego”! Stoisko z nimi to ciekawy pomysł na urozmaicenie eventu oraz wywołanie na twarzach gości i uczestników uśmiechu. Nasza firma zajmuje się organizacją i zapewnianiem wszelkich atrakcji na wydarzenia. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, koniecznie się z nami skontaktujcie, a opowiemy Wam o szczegółach. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE