Konsole Xbox znane są przez wielu fanów i zwolenników gier wideo. Osoby, które nigdy z nich nie korzystały, na pewno przynajmniej słyszały o tego typu sprzęcie. Wiele razy sprawdzały się na domówkach, ale możliwość zabawy była ograniczona przez dostępność tylko jednej konsoli w pomieszczeniu. Decydując się na wynajem, dajemy wszystkim uczestnikom imprezy możliwość jednoczesnej gry na kilku urządzeniach wraz z wykorzystaniem fantastycznego, dodatkowego wyposażenia.

Impreza w stylu gier wideo

                Wynajem Xboxów to idealne rozwiązanie, gdy tematem przewodnim imprezy są gry wideo. Ten niby prosty styl eventu, może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Można zorganizować turniej w piłkę nożną lub zdać się na odrobinę szaleństwa podczas gier przygodowych albo strzelanek. Wyścigi samochodowe także fantastycznie sprawdzą się na takim evencie. Impreza o charakterze przygodowym, daje możliwość przebrania się za ulubionego bohatera. Oprócz możliwości jakie daje charakteryzacja uczestników, będą oni mogli także wcielić się w swoje postaci podczas turnieju rozgrywanego na Xboxach. Te niewielkie konsole dają użytkownikom bardzo duże możliwości.

Możliwości Xboxa

                Oferujemy wynajem Xboxów w podstawowej wersji One oraz w wersji 360. W zależności od pakietu, wraz z konsolą można wypożyczyć jeszcze kilka dodatkowych elementów, które zdecydowanie uatrakcyjnią imprezę. Kinect, czyli kontroler ruchu, umożliwi rozgrywanie partii w zawodach sportowych i tanecznych. Do tańca przyda się także specjalnie skonstruowana do tego celu mata. W zależności od rodzaju eventu i charakteru rozgrywek, wynająć można także między innymi karabiny „Top Shot Elite”, kierownice do gier wyścigowych „Mad Catz II” czy też  gitary „Guitar Hero”. Decydując się na wynajem Xboxów od agencji Whatevent, otrzymujecie możliwość wynajęcia nie tylko sprzętu najwyższej jakości, ale także wyposażenia dodatkowego. Mowa tutaj o monitorach, które w zależności od pomieszczenia i ilości konsol, dopasujemy ze względu na ich rozmiar tak, aby uczestnicy wzajemnie sobie nie przeszkadzali podczas gry. Oczywiście osoby zajmujące się montażem, obsługą i instruktażem będą towarzyszyć uczestnikom, aby zabawa odbyła się bez żadnych zakłóceń i problemów. W zależności od ilości wynajętego sprzętu, możecie liczyć na atrakcyjne rabaty.