Szkolenia biznesowe charakteryzują się przyswajaniem nowej wiedzy, która jest połączona z czasem na relaks. Dzięki takiemu zestawieniu, lepiej przyswajamy nową wiedzę, ponieważ mamy świadomość, że po zakończonym szkoleniu spędzimy miło czas z resztą pracowników. Szkolenia biznesowe muszą być organizowane w ciekawy sposób, dlatego oprócz samych wykładów, warto zaproponować swojemu zespołowi ciekawe atrakcje.

Błędne Skały jako rozrywka i odpoczynek po zajęciach

Błędne Skały to niesamowite miejsce, znajdujące się w Górach Stołowych. Charakteryzuje się dużą ilością skał, szczelin i mostów które umożliwiają przemieszczanie się pomiędzy skałami. To spektakularne miejsce, które każdy powinien odwiedzić w swoim życiu. Pomimo tego, że skały mogą kojarzyć się z ekstremalnym wyzwanie, Skalny Labirynt pokonują nawet dzieci. Dlatego, spacer pomiędzy tak pięknym wytworem natury jest idealną opcją, na odprężenie zmęczonych umysłów.

Zanim wybierzecie się na wyprawę, warto zaopatrzyć się w plecak z napojem i małą przekąską. Ubrania powinny być wygodne i przystosowane do penetrowania górskich terenów.

Nocleg w Kudowie Zdrój

Błędne Skały znajdują się pomiędzy Kudową Zdrój a Karłowem, dlatego przygotowaliśmy dla Waszej grupy, kilka przepięknych propozycji na nocleg. St. George Family & Senior Spa Kudowa Zdrój – to wspaniały hotel z ciekawą architekturą, otoczony lasem. Hotel posiada udogodnienia w postaci spa oraz basenu. W hotelu bez obaw może obyć się szkolenie biznesowe, bowiem znajduje się w nim sala konferencyjna.

Kolejnym obiektem, który idealnie nada się na wyjazd firmowy jest Willa SPA Scaliano. Tutaj niestety nie znajdziemy basenu czy centrum fitness jak w poprzedniej propozycji noclegu, jednak zrelaksować można się w jacuzzi lub korzystając z usług SPA.

Trzecią i ostatnią propozycjom na hotel w Kudowie Zdrój jest Hotel Kudowa Manufaktura. W tym hotelu oprócz standardowego SPA znajdziemy centrum odnowy biologicznej.

Który hotel wybierzesz zależy tylko od Ciebie w końcu to ty najlepiej znasz swój zespół i wiesz czego im trzeba! Istnieje możliwość wybrania zupełnie innej opcji na nocleg, wystarczy podać nam nazwę obiektu.