Planujesz organizację eventu firmowego? Zastanawiasz się jaki miejscowość byłaby najodpowiedniejsza do tego celu? Chcesz aby był to oryginalne i niezapomniane wydarzenie? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak!”, to mamy dla ciebie fantastyczne rozwiązanie! Nasza agencja eventowa zabierze was we wspaniałą podróż do najciekawszych zakątków Ochab, dzięki czemu będzie to niezapomniana przygoda. A co tutaj na was czeka?

Cisza i spokój stadniny konnej

W Ochabach znajdziemy wspaniałą stadninę koni, założoną w połowie XX wieku. Dla znawców tematu cenną informacją będzie, że hodowane są tutaj angloaraby francuskie. Innymi słowy, są to konie, które osiągają wspaniałe wyniki podczas wyścigów. Nasza agencja specjalnie dla was zorganizuje tam pokazy jazdy konnej wraz z możliwością jazdy indywidualnej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Będzie to także czas na zintegrowanie grupy. Nasi animatorzy zadbają o program specjalny uwzględniający konkurencje team – buidingowe, z myślą o wyniesieniu jak największych korzyści z udziału w evencie, przez każdego z jego uczestników. Gdy jednak te atrakcje, to ciągle za mało, w zanadrzu stoi wizyta w miejscu, które na pewno pozostanie zapamiętane na długo.

Oceanarium z prehistorii tylko dla osób o mocnych nerwach!

Jeżeli ktoś szuka naprawdę mocnych wrażeń, tu je z pewnością odnajdzie. Wchodząc na teren oceanarium, każdy zostaje wyposażony w okulary 3D. Jest ciemno, ścieżka biegnie przez bardzo wąski labirynt skalny – już ta sceneria wprowadza tajemniczą i mroczną atmosferę. Okazuje się, że znajdujemy się w samym środku głębokiego i zimnego oceanu, przeniesieni w czasie kilka tysięcy lat wstecz. To miejsce jest tak samo groźne i przerażające jak ciekawe. Koniec labiryntu to wstęp do tak zwanej Strefy Zero. Wszyscy, którzy źle reagują na naprawdę mocne i ciężkie wrażenia zostaną poproszeni o wyjście drzwiami ewakuacyjnymi. Reszta, która pozostanie w środku, przeżyje coś naprawdę szalonego, czego za pewne nigdy się nie spodziewała. W ciemnościach, nagle zaczyna trząść się budynek, pęka szklana tafla, można poczuć na sobie lodowatą wodę i przeżyć… atak rekina! Dzisiejsza technologia tak bardzo urealniła to zdarzenie, że ciężko pamiętać o tym, że to tylko wizualizacja multimedialna. Korzystając z usług naszej agencji, wrażenia na najwyższym poziomie są zawsze zagwarantowane!