Lubisz porządne dawki adrenaliny? Szukasz atrakcji na event, która Ci je zapewni? Monster trucki powinny przypaść Ci do gustu. Przejazd taką maszyną zapewni Ci maksimum wrażeń! To zupełnie inna dawka adrenaliny niż przejazd po torze wyścigowym czy drift.

Monster trucki to ogromne maszyny. Buda samochodu przypomina pickupa, zaś koła rozmiarem przerastają nawet te, które montowane są w najnowocześniejszych maszynach rolniczych. Samochody te wywodzą się z USA. Część z nich jest przebudowywana ze zwykłych pickupów, część z kolei jest składana od podstaw. Masz ochotę przejechać się tak potężną maszyną?

Monster truck – atrakcje

Przejazdy monster truckiem możemy podzielić na trzy różne kategorie. Dla osób o słabszych nerwach lub dla tych, które nie posiadają prawa jazdy polecamy przejazd na miejscu pasażera. Nawet taki przejazd zapewni całą masę wrażeń. Kierowca dostosuje tempo przejazdu tak, aby dawka adrenaliny nie była zbyt wysoka. W końcu przejazd ma być miłym wspomnieniem!

Osoby żądne większej dawki adrenaliny mogą pokusić się o przejazd monster truckiem za jego kierownicą. Daje to o wiele większą swobodę w doborze trasy przejazdu czy prędkości. Prowadzenie tak potężnej maszyny to niesamowite przeżycie!

Dla osób, które potrzebują maksymalnej dawki adrenaliny mamy jeszcze jedną atrakcję w zanadrzu. Mowa o przejeździe monster truckiem połączonym z tratowaniem wraków! Tylko wyobraź sobie, że siadasz za kierownicą tak dużego samochodu. Ruszasz, osiągasz coraz większą prędkość, czujesz tę niezwykłą moc, a na koniec masz możliwość zniszczenia samochodów znajdujących się na trasie. Emocje osiągną maksymalny poziom!

Przejazd monster truckiem to atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie w plenerze. Oderwie pracowników od biurek, zapewni skoki adrenaliny na wieczorze kawalerskim, a być może będzie spełnieniem marzeń solenizanta na imprezie urodzinowej!

Przejazd monster truckiem z Whatevent

Gotowy, by zapewnić sobie i pozostałym uczestnikom imprezy niezapomniane wrażenia? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy porządną dawkę adrenaliny na Twoim evencie! Jesteśmy przekonani, że przejazd monster truckiem stanie się hitem Twojej imprezy.

Czas ruszyć w drogę po trudnych terenach, a może nawet po wrakach!