Anime to japońskie filmy animowane, które cieszą się popularnością na całym świecie. Szerokie grono ich miłośników uczestniczy w wielu eventach związanych z kulturą japońską. Dlatego warto pomyśleć o organizacji imprez tematycznych dla tej grupy.

 Jak zorganizować imprezę w stylu anime?

 Na imprezie tematycznej z motywem anime przygotować można wiele atrakcji związanych z kulturą japońską. Zaproponuj uczestnikom na przykład konkurs na najlepszy kostium z filmu anime. Oprócz tego przygotować możesz panele dyskusyjne związane z konkretnymi animacjami oraz pokazy filmów anime. Co więcej, można przygotować też turniej wiedzy o Japonii z nagrodami związanymi z tym krajem. Świetnie sprawdzi się również kurs rysunku manga – japońskich komiksów, które będą doskonałym uzupełnieniem dla filmów animowanych.

 Miejsca na organizację imprezy anime w Poznaniu

 Event tego typu potrzebuje dużej przestrzeni z dostępem do kilku sal, w których umieszczone zostaną atrakcje. Ważne, żeby goście mieli dla siebie wystarczająco dużo miejsca. Najlepszym rozwiązaniem są centra kongresowe oraz hale widowiskowe. W Poznaniu znajdziemy na przykład Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego lub Poznań Congress Centre z popularną Salą Ziemi.

 Plusy imprezy w stylu anime

  • zrzesza miłośników japońskich produkcji
  • przybliża azjatycką kulturę
  • jest świetną okazją do poznania nowych ludzi
  • jest ciekawym uatrakcyjnieniem dla programu wydarzeń kulturalnych miasta

Jeśli planujesz organizację imprezy tego typu, skontaktuj się z naszą firmą. Whatevent to agencja zajmująca się organizacją eventów od lat i ma na tym polu bogate doświadczenie. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz satysfakcję – zarówno ze strony Twojej, jak i Twoich gości. Zależy nam na organizacji wydarzeń w Polsce na najwyższym poziomie, dlatego zadbamy o wszystko: od odpowiednich dekoracji po obsługę samego wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.