Kicz od zawsze budzi sporo kontrowersji i jednocześnie jest obiektem śmiechu i dobrych żartów. Ale wcale nie musimy oglądać go z boku. Jeżeli nie masz pomysłu na zorganizowanie imprezy, możesz wykorzystać kicz, jako motyw przewodni takiego eventu. Nie dość, że bez większego problem przygotujesz scenografię oraz ubrania na takie wydarzenie to jeszcze zagwarantujesz swoim gościom wspaniałą zabawę.

Kiczowate party – garderoba dla gości

Z garderobą i przebraniami na event nie będzie najmniejszego problemu. Wystarczy odwiedzić sklepy z odzieżą używaną i złapać prawdziwe, kiczowate perełki za kilka złotych. Co kupić, by naprawdę wyglądać „nieziemsko”?

Dla kobiet idealnym strojem będą przykrótkie bluzeczki z brokatem i dżinsowe mini spódniczki w połączeniu z kolorowymi legginsami. Do tego białe kozaki, wytapirowane włosy, cielista szminka na ustach i posklejane rzęsy od nadmiaru tuszu.

Panowie niech założą spodnie dzwony, koszule w kratę, dżinsowe kamizelki, czapki z daszkiem i sandały w połączeniu z białymi skarpetkami.

Scenografia kicz party

I tutaj pełna dowolność. Możemy postawić na dekoracje, które zupełnie do siebie nie pasują – kolorowe pluszaki, różowe obrusy na stole, neonowe koce i poduszki, czy gołe żarówki. Mieszając kilka stylów, uzyskamy najbardziej kiczowatą scenografię, bez dużego wysiłku.

Atrakcje w kiczowatym stylu

Na dobry początek, Panie mogą sobie nawzajem zakładać na paznokcie tipsy, czy układać sobie szalone fryzury. Później zróbmy hałas, układając najbardziej „połamany” układ taneczny do muzyki discopolo. W czasie imprezy organizujmy różne turnieje, na przykład przebieranie się w wylosowane rzeczy z wielkiego worka z ubraniami.

Na koniec imprezy, wybierzcie królową i króla kiczu, którzy ubrali się najlepiej i nagrodźcie ich rajstopami kabaretkami w neonowym kolorze oraz parą białych skarpetek. W trakcie eventu róbcie sobie najbardziej odjazdowe zdjęcia, czy nagrywajcie śmieszne filmiki, które będą idealną pamiątką i jednocześnie wspomnieniem niezapomnianego wydarzenia.