Gala firmowa to z pewnością wyjątkowa impreza w działalności każdego przedsiębiorstwa. Najczęściej celem uroczystej gali jest uczczenie ważnego wydarzenia dla firmy, jak rocznica założenia, doskonałe wyniki przedsiębiorstwa czy wdrożenie innowacji. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez, dlatego kluczowa jest perfekcyjna organizacja zadowalająca nawet najbardziej wymagające osobistości.

Gala kojarzy się bardzo często z przepychem oraz prestiżem. To prawda, w większości przypadków gale są organizowane z rozmachem, jednak we wszystkim trzeba znaleźć umiar, aby nie zamienić uroczystego spotkania w kicz przy lampce szampana. Organizując tak wyjątkowy event firmowy, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów takich jak:

  1. Agenda wydarzenia, musimy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego organizujemy galę? W jakim celu? Jaki mamy budżet? Pamiętajmy, że w dużej mierze od budżetu zależy, jakość naszego wydarzenia.
  2. Termin eventu: nie może kolidować z innymi przedsięwzięciami oraz musi być w miarę możliwości dopasowany do potrzeb gości. Pamiętajmy, że gala, to wydarzenie, na której często wręczane są nagrody i podziękowania dla zaproszonych osób, więc warto się upewnić, że nie są one w tym czasie na przykład na urlopie.
  3. Miejsce: po pierwsze, jeśli zdecydujemy się na sale, to musi ona być dopasowana do ilości zaproszonych gości, może być większa, ale nigdy nie za mała, po drugie dobranie miejsca do tematyki.
  4. Dobry konferansjer. Bez wątpienia musi to być osoba sprawdzona, które profesjonalne poprowadzi całą uroczystość.
  5. Wymyślne i ciekawe potrawy zawsze podnoszą jakość eventu. Można zastanowić się również nad związanymi z jedzeniem atrakcjami, np. nad pokazem kuchni molekularnej. Nowoczesna i oczywiście prestiżowa forma gotowania to zawsze wisienka na torcie każdego ekskluzywnego wydarzenia.

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz zadowolenie uczestników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając usługi najwyższej jakości. Uroczysta gala firmowa o charakterze bankietu, to duże przedsięwzięcie, wymagające doświadczenia w organizacji, którego nam nie brakuje. Powierz organizację Twojego eventu profesjonalistom – zespół agencji eventowej Whatevent to renomowani specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Sprawimy, że będzie to niezapomniany wieczór dla każdego zaproszonego gościa.