Park trampolin to tylko z pozoru atrakcja dla dzieci, ale w rzeczywistości, odnajdzie się w nim także nie jeden dorosły! Czy nie marzyliście kiedykolwiek o tym, by znowu stać się dzieckiem i móc nie oglądać się na to, co wypada, a co nie? Ale po prostu móc poszaleć i nie oglądać się za siebie, w szaleństwie zabawy na torach przeszkód? Jeśli jesteście na tyle zakręceni, by spróbować tych nowych szaleństw i swobody to świetnie trafiliście! Nasza firma z chęcią zabierze Was do parku, w którym zabawy dla dorosłych to chleb powszedni!

Dla kogo przeznaczony jest wyjazd?

  1. dla lubiących dobą zabawę i mających humor,
  2. dla lubiących aktywności fizyczne,
  3. dla poszukujących nowych wrażeń i doznań,
  4. dla chcących się zintegrować w miły sposób,
  5. dla chcących powrócić na chwilę do dziecięcego świata beztroski.

Czy tory przeszkód dla dorosłych mają sens?

Zdecydowanie mają! Dzięki nim możemy się wyszaleć, znowu poczuć, jak dzieci i nie martwić troskami życia codziennego. Zdecydowanie polecamy tę opcję wszystkim grupom, wymienionym powyżej, ponieważ zasługujecie na to, by się nieco oderwać od pracy i na chwilę stać się brykającymi dziećmi, muszącymi się wyszaleć. Jeśli jesteście na tyle zakręceni, by spróbować czegoś nietypowego, to dajcie nam od razu znać!

Jeśli i Wy lubicie się bawić, to z pewnością się dogadamy! Uwielbiamy ludzi zakręconych na punkcie zabaw i eventów! Z chęcią skroimy event na Waszą miarę, jeśli tylko chcecie się nieco rozerwać albo zintegrować z własnymi współpracownikami. Jest to doskonała okazja do nawiązania więzi i zaciśnięcia już istniejących. Działamy od lat, dlatego dobrze wiemy, czego możecie potrzebować! Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i czekamy na Wasze telefony i maile. Do usłyszenia!