Niektórzy nie lubią tego dnia, inni spędzają go hucznie i w gronie znajomych, jeszcze inni wolą ten dzień spędzić sam na sam. Mowa tu o urodzinach! Niezależnie od tego jak podchodzimy do obchodzenia tego święta, warto ten dzień spędzić w gronie najbliższych. Dlaczego urodziny w plenerze? Imprezy plenerowe cieszą się coraz większą popularnością. Są łatwe do zorganizowania, a ponad to wszyscy goście przebywają na świeżym powietrzu. Dlatego też najlepiej sprawdza się tu okres letni i wiosenny, kiedy to pogoda sprzyja imprezującym. Jedynym ograniczeniem jakie nas trzyma, to wyobraźnia. Oczywiście budżet tez ma tu swoje znaczenie, natomiast można znaleźć kilka tańszych zamienników, które sprawią, że koszty automatycznie się zmniejszą.

Co dalej? Jakie są dalsze kroki?

Otóż warto sprawdzić prognozę pogody przed ustaleniem terminu imprezy. Mały deszczyk czy mżawka nie zrobi różnicy, natomiast już wielka ulewa z wiatrem tak. Dlatego podczas organizacji imprezy, idealnie nada się namiot, który uratuje gości w razie złej pogody. Dalej potrzebne będą meble, mowa ty o stołach i krzesłach, aby nasi goście nie musieli jeść na stojąco. Idealnie sprawdzi się tu szwedzki stół, który zminimalizuje pozostałości resztek jedzenia z imprezy. Jak już mowa o daniach, musimy wspomnieć o cateringu. Coś na ząb zawsze się przyda. Menu warto dobrać pod naszych gości, a jeżeli będą dzieci, można pomyśleć o małych zimnych deserach. Na pewno się skuszą. Jeżeli na urodzinach będzie dużo dzieci, możemy zaproponować Państwu różne atrakcje dla najmłodszych, aby się nie nudzili.

Aby bardziej urozmaicić imprezę urodzinową, warto pomyśleć o motywie przewodnim całego wydarzenia. Hawaje, Dziki zachód czy krainy z bajek. Może się to wydawać dziecinne, ale uwierzcie nam, nie tylko dzieci potrafią się dobrze bawić na tematycznej imprezie. Dlatego tez dekoracja może zrobić na prawdę dużą różnice. Na dodatek odbiegając od tematu, musimy wspomnieć o niezbędnej toalecie, bez której impreza może się szybko skończyć.

Jesteście zainteresowani ofertą? Mamy nadzieje, że tak! Są to podstawowe kroki, do zorganizowania takich urodzin. Aby zaoszczędzić Państwu czas i stres związany z całym przygotowaniem wydarzenia, oferujemy naszą pomoc w organizacji przyjęcia urodzinowego. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami, wedle Waszych preferencji. Zapraszamy do kontaktu. Do usłyszenia!