Szykuje się impreza w stylu country rodem ze Stanów Zjednoczonych? Przecież nie może na niej zabraknąć głównej atrakcji! Byk rodeo to must-have tej tematycznej imprezy! Zastanawiasz się czy to na pewno dobry pomysł? To perfekcyjny pomysł i zaraz się o tym przekonasz!

Mechaniczny byk rodeo na Twoją imprezę

Przenieśmy się do czasów, gdzie w zachodniej Ameryce królowało rodeo. Ciężkie kopyta, silne mięśnie kontra odwaga i honor wszystkich śmiałków tworzą znakomite widowisko. Kto wygra? Kto ujarzmi byka? Kto najdłużej utrzyma się na grzbiecie tej groźnej bestii? Teraz te emocje mogą się przenieść na Twoją imprezę! Wynajmij mechanicznego byka rodeo! Dzięki tej atrakcji zapewniasz uczestnikom:

• niepowtarzalną okazję sprawdzenia swoich sił w utrzymaniu się na krnąbrnym (mechanicznym) zwierzęciu,
• beztroską zabawę bez obaw o uszkodzenie ciała przy upadku – spada się na miękkie, dmuchane poduchy,
• konkurencję, która wyłoni prawdziwych kowboi (i kowbojki!),
• beczkę śmiechu i dobrej zabawy w doborowym towarzystwie,
• ukrytą aktywność fizyczną, z której skorzystają z chęcią nawet najwięksi przeciwnicy wszelkich sportów.
Ta kultowa atrakcja będzie prawdziwym wyzwaniem dla zgromadzonych gości. Wyniki tej zabawy mogą się okazać sporym zaskoczeniem.

Symulator byka rodeo

Mechaniczny byk rodeo nadaje się na każdą imprezę. Dobrze sprawdzi się na eventach plenerowych, a także na tych, które będą zorganizowane w pomieszczeniach. Już sam wygląd urządzenia wprawi gości w dobry humor, a różne poziomy trudności urozmaicą zabawę. Mimo groźnego wizerunku, w rzeczywistości stworzony jest z delikatnej skóry oraz mięciutkich, gąbczastych rogów. Dmuchana, pneumatyczna poducha, pośrodku której zamontowany jest byczek, zamortyzuje nawet najbardziej spektakularne upadki. Dwa tryby pracy pozwalają na automatyczną kontrolę prędkości oraz ustawienia ręczne. Przydadzą się podczas organizacji konkursów lub zabaw.

Wynajmij byka od Whatevent

Sam mechaniczny byk rodeo to tylko część prawdziwego planu zabawy. Żadna świetna impreza nie odbędzie się bez dobrze dobranej grupy animatorów. Ekipa Whatevent zwykły sprzęt potrafi zamienić w cudo do nieograniczonej rozrywki. Fotorelację z naszych eventów znajdziesz w zakładce ”Galeria”. Jak widzisz wynajem sprzętu to nie jedyna dziedzina, którą się zajmujemy. Całą resztę znajdziesz w naszej ”ofercie”.