Stoi przed Tobą wyzwanie, gdzie musisz stworzyć kolejny firmowy event? Organizacja imprez biznesowych jest twardym orzechem do zgryzienia. Kiedy robimy to któryś raz z rzędu, pomysły mogą szybko się wyczerpać. Dodatkowo w firmie pracuje dużo różnych ludzi, którzy mają inne upodobania, ciężko wymyślić takie atrakcje, aby spodobały się wszystkim. Jeżeli, organizacja kolejnego eventu, przerasta Cię, zostaw to nam! Jesteśmy firmą, która potrafi zorganizować, każą imprezę. Dziś przedstawimy pomysł na event połączony z możliwością wykazania się własną kreatywnością.

Degustacja alkoholi.
Podczas eventu, czas wszystkim gościom będzie umilał profesjonalny barman. Przygotuje dla uczestników, niesamowite drinki, których smak zostanie na długo w pamięci! Dla osób, które nie piją alkoholu, barman również przyrządzi smaczne koktajle i drinki bezalkoholowe.

Lekcja tworzenia drinków.

Kolejną częścią, eventu będzie prawdziwa lekcja barmańska. Każdy z gości otrzyma swoje stanowisko, na którym będzie miał okazje stworzyć, własnego drinka. Zanim jednak to nastąpi, odbędzie się krótki kurs, który będzie miał za zadanie, nauczyć Was podstaw tworzenia drinków. Następnie, barman wybierze najsmaczniejsze połączenie i obdaruje zwycięzcę nagrodą! Duch rywalizacji na pewno zmotywuje uczestników, do skomponowania wyśmienitych drinków.

Niesamowite show.
Na koniec, odbędzie się pokaz barmański. Będziecie mogli zobaczyć, co barman potrafi robić z butelkami. Takie show zachwyci każdego! Będziecie obserwować żonglowanie butelkami, na wiele sposobów oraz płonące drinki. Więcej szczegółów nie zdradzamy!

To będzie wieczór pełen wrażeń. Tak bogaty w atrakcje event na pewno spodoba się uczestnikom. Cała organizacja leży po naszej stronie. Zleć nam zorganizowanie eventu! Znamy się na tym, jak nikt inny, to nasza pasja, którą pielęgnujemy od lat. Rozumiemy, że tworzenie imprez na kilkadziesiąt osób, bywa problematyczne. Tym bardziej, jeżeli nie ma się doświadczenia. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj odpowiedni termin na event firmowy.