Amerykańska impreza tematyczna

2020-07-29T00:24:24+02:0027 lipca 2020|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Kto z Was nie marzył o imprezie rodem z amerykańskiego filmu? Imprezy, z amerykańskich produkcji, zawsze są udane, a goście bawią się w najlepsze! Najczęściej takie zabawy odbywają się w domach, które są duże, mają basen, a gości jest tak wiele, że nawet organizator nie jest w stanie zamienić z każdym słowa!

Pewnie niejedna osoba marzyła o tak klimatycznej domówce.

Teraz jest to możliwe. Pomożemy Ci stworzyć klimat zza oceanu w Twoim mieście.

 Amerykańska domówka tylko nie w domu!

Pragniemy odtworzyć klimat amerykańskiej domówki w naszych polskich warunkach. Jednak nasz klient, nie będzie musiał martwić się bałaganem w domu, ponieważ impreza odbędzie się w innym miejscu.

Akcesoria potrzebne do odtworzenia klimatu.

Jeżeli pomyślisz o takiej imprezie to, co pierwsze przychodzi Ci na myśl? Nam kubeczki jednorazowe, poncz oraz góra słonych przekąsek. Tego samego nie zabraknie na Twojej domówce! Wszystko zostanie przygotowane z największą starannością.

Proponujemy również, aby goście wpasowali się w klimat licealnej imprezy. Nie może zabraknąć sportowca, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny czy zespołu czirliderek! Wszelkie potrzebne przebrania i dodatki jesteśmy w stanie wynająć na życzenie klienta.

Najbardziej popularną zabawą podczas domówek jest oczywiście beer pong! Tej gry nie może zabraknąć.

Jeżeli impreza ma być, udana musi również pojawić się na niej profesjonalny didżej, który będzie miksował, najlepsze kawałki ze Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chcesz dodać coś od siebie, nie krępuj się! Spełniamy wszelkie życzenia, które można w realny sposób przygotować. Możesz dodać pomysły na zabawy lub np. zamienić muzykę. Ostateczne słowo zawsze należy do naszego klienta. Jesteśmy profesjonalistami i na pewno nie zawiedziemy! Organizację niezapomnianych imprez mamy we krwi.

Przeżyj noc w stylu USA! Daj się ponieść klimatowi licealnej imprezy, nawet jeśli liceum skończyłeś/skończyłaś już dawno temu. Czas na dobrą zabawę jest zawsze, a wiek to tylko liczba!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE