Lata 20 przypominały ciągle trwający teatr. Ludzie ubierali się w niesamowite stroje. Szczególną uwagę przyciągały kobiece ubrania i dodatki. Były niesamowicie wytworne, obszyte frędzlami i cekinami. Każdy wyglądał zupełnie tak, jak gdyby każdego dnia brał udział w balu. Tańce, zabawa, uczęszczanie do teatru, stanowiła rozrywkę każdego człowieka. Lata 20 były to czasy, w których mafie rządziły ulicami miast. Jednak panowie zamieszani w nielegalne interesy, nie wyglądali jak przestępcy, a raczej eleganccy biznesmeni.

Przenieś się do lat 20 na firmowym evencie.

Zaszalej i wybierz event, na który zaprosisz wszystkich pracowników twojej firmy, wspólnie odtwórzcie klimat lat 20. Panowie powinni ubrań eleganckie marynarki, z kapeluszami, natomiast Panie koniecznie muszą postawić na pióra we włosach i boa wokół szyi. Event połączony z imprezą tematyczną to wyjątkowy pomysł na zabawę do białego rana.

Muzyka, scenografia, przekąski.

Przygotujemy za Ciebie wszystko:
-Pojawimy się w Twoim mieście.
-Wybierzmy za Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce na event.
-Przygotujemy scenografię, która odda klimat lat dwudziestych.
-Zorganizujemy muzykę zgodną z tematem imprezy, pojawią się również nowoczesne kawałki, tak aby każdy mógł dobrze się bawić!
-Zorganizujemy catering, przekąski oraz napoje. Na życzenie klienta, będzie możliwe wynajęcie barmana.
-Zajmiemy się również wypożyczeniem strojów, jeżeli będzie taka potrzeba.
-Transport dla gości, również może leżeć po naszej stronie. W końcu warto zadbać o bezpieczny przyjazd, jak i powrót gości.

Główna atrakcja wieczoru.
Do wyboru będą dwie opcje na atrakcję wieczoru:
-Koncert w stylu lat 20, profesjonalna piosenkarka, zaśpiewa dla gości kilka kawałów z dawnych lat. Taki koncert, na pewno pozwoli jeszcze lepiej wczuć się w klimat lat dwudziestych.
-Występ taneczny Burleska, dla nieco bardziej odważnych osób

Daj ponieść się magii lat, w której nam nie było dane żyć. Dzięki, dobrze zachowany dziełom literackim, teraz możemy odtwarzać imprezy, które nawiązują do lat dwudziestych. Miło jest czasem przebrać się w eleganckie stroje i poczuć się jak osoba, żyjąca w zupełnie innych czasach. Zapraszamy do kontaktu!